24 та 25 серпня 2023 року в Токіо, Японія, відбулося засідання робочої групи Міжнародної асоціації морських університетів (МАМУ) з комплексного дослідження якості підготовки студентів на борту суден. Голова робочої групи Луїс Евіденте (Університет Фонду Джона Б. Лаксона, Філіппіни) привітав членів робочої групи Дмитра Жукова (Національний університет «Одеська морська академія», Україна), ZHAO Jian (Далянський морський університет, Китай) та Олександр Цецхладзе (Батумська державна морська академія, Грузія).

З 2015 року по теперішній час робочою групою були розроблені та представлені від МАМУ на відповідних заходах Міжнародної морській організації наступні документи:

HTW 2/INF.2 – ROLE OF THE HUMAN ELEMENT

HTW 4/INF.4 – ROLE OF THE HUMAN ELEMENT

HTW 5/INF.5 – ROLE OF THE HUMAN ELEMENT

HTW 7/INF.6 – DEVELOPMENT OF MEASURES TO ENSURE QUALITY OF ONBOARD TRAINING AS PART OF THE MANDATORY SAGOING SERVICE REQUERED BY THE STCW CONVENTION

HTW 7/10     – DEVELOPMENT OF MEASURES TO ENSURE  QUALITY OF ONBOARD TRAINING AS PART OF THE MANDATORY SAGOING SERVICE REQUERED BY THE STCW CONVENTION

MSC 101/21/1-WORK PROGRAMME

Обговорення розпочалося з огляду діяльності робочої групи та її значних досягнень з 2015 року, після чого було визначено сучасні проблеми впровадження навчання на борту. Потім група провела тривалу дискусію про те, як покращити якість навчання на борту, і погодилася провести комплексне дослідження, пов’язане з навчанням та підготовкою на борту суден.