Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
               
      Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс  4   Семестр 7    
               
Кількість бюджетних місць 108     Ліміт 43,2  
               
Місце у рейтингу ПІБ Група Бал за шкалов А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5 
Бал  Підстава
1 Балакіна Анастасія Сергіївна 1407 5.000 0,12 1, 2 5.120 5,000
2 Савінок Ростислав Михайлович 1409 5.000 0,12 1, 2 5.120 5,000
3 Індюков Владислав Геннадійович 1410 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Гоцульська Аліна Ігорівна 1404 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Сташок Володимир Юрійович 1409 4.950 0,06 1 5.010 4,800
6 Харченко Владислав Вікторович 1401 5.000     5.000 5,000
7 Сичов Микита Сергійович 1401 5.000     5.000 5,000
8 Тимошенко Артем Юрійович 1401 5.000     5.000 5,000
9 Хлівненко Михайло Святославович 1401 5.000     5.000 5,000
10 Кубрак Владислав Вікторович 1401 5.000     5.000 5,000
11 Капліченко Максим Ігорович 1402 5.000     5.000 5,000
12 Мисливець Віталій Олександрович 1402 5.000     5.000 5,000
13 Новіков Владислав Сергійович 1402 5.000     5.000 5,000
14 Кіфа Герман Григорович 1406 5.000     5.000 5,000
15 Терегеря Владислав Сергійович 1406 5.000     5.000 5,000
16 Широков Микола Олексійович 1406 5.000     5.000 5,000
17 Павленко Костянтин Олегович 1407 5.000     5.000 5,000
18 Іванов Руслан Денисович 1409 5.000     5.000 5,000
19 Семенченко Павло Володимирович 1409 5.000     5.000 5,000
20 Бондар Максим Валерійович 1409 5.000     5.000 5,000
21 Гогович Владислав Едуардович 1406 4.900 0,06 1 4.960 5,000
22 Ковалів Олександр Олександрович 1404 4.950     4.950 5,000
23 Цінам Ілля Олександрович 1406 4.950     4.950 4,800
24 Гуцуляк Владислав Олегович 1405 4.850 0,06 1 4.910 5,000
25 Батурін Владислав Ігорович 1407 4.850 0,06 1 4.910 5,000
26 Федотов Євген Віталійович 1401 4.850 0,06 1 4.910 4,800
27 Лисаченко Дмитро Васильович 1402 4.900     4.900 4,600
28 Ліпковський Андрій Вадимович 1406 4.900     4.900 4,800
29 Чанєв Василій Дем`янович 1406 4.900     4.900 4,800
30 Чебан Євген Олегович 1406 4.850     4.850 5,000
31 Гусаченко Єгор Петрович 1403 4.800     4.800 5,000
32 Лопушанський Станіслав Олександрович 1402 4.800     4.800 4,600
33 Мерзликин Денис Вячеславович 1408 4.800     4.800 4,600
34 Журавльов Микита Володимирович 1407 4.650     4.650 4,200
35 Коптенко Сергій Євгенович 1406 4.600     4.600 4,600
36 Діденко Вадим Юрійович 1402 4.550     4.550 4,400
37 Малішенко Павло Вікторович 1408 4.550     4.550 4,400
38 Головко Олексій Владиславович 1401 4.550     4.550 4,600
39 Голодняк Олександр 1481 4.550     4.550 4.600
40 Стояновський Володимир Анатолійович 1407 4.450 0,06 1 4.510 4,800
41 Компанєєць Микита Олегович 1407 4.500     4.500 4,200
42 Лук`янов Олег Олегович 1404 4.500     4.500 4,400
43 Алексєєв Олександр Валерійович 1408 4.500     4.500 4,400
44 Росошинський Владислав Вадимович 1401 4.450     4.450 4,200
45 Матвійчук Максим Олегович 1402 4.450     4.450 4,000
46 Сорока Артем Віталійович 1409 4.400     4.400 4,000
47 Попов Данііл Олександрович 1402 4.400     4.400 3,800
48 Шевченко Даніїл Володимирович 1408 4.300     4.300 4,000
49 Харченко Микита Кирилович 1406 4.200     4.200 4,400
50 Логвиненко Сергій Вячеславович 1402 4.150     4.150 4,000
51 Куцик Владислав Миколайович 1407 4.050     4.050 3,600
52 Степанов Володимир Олегович 1406 4.000     4.000 4,000
53 Молчан Родіон Русланович 1406 4.000     4.000 4,400
               
               
  Декан судноводійного факультету        
               
  Голова курсантської ради факультету