Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
               
Cудноводійний факультет                     
               
Професійне спрямування “Судноводіння”          
               
Курс        4   Семестр          7    
               
Кількість бюджетних місць 114                Ліміт стипендіатів     45,6  
               
Місце у рейтингу ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Фірсанова Катерина Михайлівна 1402 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
2 Ласман Олег Володимирович 1402 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
3 Коваль Дмитро Сергійович 1410 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Чорнобривець Микола Валерійович 1410 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Рябоконь Дмитро Володимирович 1403 5.000 0,06 1 5.060 5,000
6 Заболотний Володимир Володимирович 1404 5.000 0,06 1 5.060 5,000
7 Демидюк Борис Артемович 1404 5.000 0,06 1 5.060 5,000
8 Грушка Артур Юрійович 1406 5.000 0,06 1 5.060 5,000
9 Білогорська Альона Олегівна 1408 5.000 0,06 2 5.060 5,000
10 Лялюк Олександр Юрійович 1408 5.000 0,06 1 5.060 5,000
11 Маркитан Тимофій Михайлович 1409 5.000 0,06 1 5.060 5,000
12 Сєліванов Максим Германович 1401 4.955 0,06 1 5.015 5,000
13 Михальчук Олександр Віталійович 1405 4.955 0,06 1 5,015 5,000
14 Гатенюк Микола Юрійович 1408 4.955 0,06 1 5,015 4,800
15 Сіліч Артем Андрійович 1401 5.000     5.000 5,000
16 Карапостол Дмитро Сергійович 1401 5.000     5.000 5,000
17 Кекерчень Павло Васильович 1401 5.000     5.000 5,000
18 Мельник Марат Костянтинович 1401 5.000     5.000 5,000
19 Єлістратов Андрій Олегович 1401 5.000     5.000 5,000
20 Янковий Валерій Вадимович 1401 5.000     5.000 5,000
21 Аполіт Владислав Володимирович 1401 5.000     5.000 5,000
22 Степанова Катерина Володимирівна 1401 5.000     5.000 5,000
23 Кобзар Олексій Сергійович 1402 5.000     5.000 5,000
24 Корнієнко Владислав Вікторович 1402 5.000     5.000 5,000
25 Мороз Дмитро Володимирович 1402 5.000     5.000 5,000
26 Травинова Інна Дмитрівна 1402 5.000     5.000 5,000
27 Ракицький Сергій Володимирович 1403 5.000     5.000 5,000
28 Веренікін Вадим Володимирович 1404 5.000     5.000 5,000
29 Ткаченко Роман Андрійович 1404 5.000     5.000 5,000
30 Золотухін Владислав Олександрович 1404 5.000     5.000 5,000
31 Кравченко Роман Валерійович 1404 5.000     5.000 5,000
32 Рудік Микола Костянтинович 1404 5.000     5.000 5,000
33 Подкопаєв Олександр Сергійович 1405 5.000     5.000 5,000
34 Крохмаль Орест Вікторович 1405 5.000     5.000 5,000
35 Богданов Микола Андрійович 1407 5.000     5.000 5,000
36 Кіслєв Артем Петрович 1408 5.000     5.000 5,000
37 Кравченко Михайло Сергійович 1408 5.000     5.000 5,000
38 Кобєрнік Станіслав Вячеславович 1401 5.000     5.000 5.000
39 Скворцов Андрій Олександрович 1404 5.000     5.000 5,000
40 Грицієнко Ілля Миколайович 1401 4.955     4.955 5,000
41 Безрученко Олександр Вікторович 1402 4.955     4.955 5,000
42 Бутенко Марк Андрійович 1402 4.955     4.955 5,000
43 Павлішина Катерина Вячеславівна 1406 4.955     4.955 5,000
44 Косюга Анатолій Олександрович 1407 4.955     4.955 5,000
45 Гержов Владислав Валентинович 1406 4.955     4.955 4,750
46 Текнеджян Хачатур Рафаелійович 1409 4.864 0,06 1 4,924 4,600
46 Сафронов Владислав Олександрович 1403 4.909     4.909 5,000
47 Костін Костянтин Костянтинович 1403 4.909     4.909 5,000
48 Поважнюк Владислав Ігорович 1403 4.909     4.909 5,000
49 Ранінін Олег Вікторович 1404 4.909     4.909 5,000
50 Шишкін Денис Андрійович 1404 4.909     4.909 5,000
51 Волинський Едуард Андрійович 1404 4.909     4.909 5,000
52 Д`яченко Валерій Володимирович 1408 4.909     4.909 4,800
53 Кириченко Данило Геннадійович 1406 4.909     4.909 4.750
54 Макидонський Микола Геннадійович 1401 4.909     4.909 4,750
55 Гришин Олег Олександрович 1402 4.909     4.909 4,750
56 Ванадзе Аслан Автанділович 1481 4.900     4.900 4,750
57 Суббот Вячеслав Геннадійович 1408 4.818 0,06 1 4.878 4,800
58 Русєв Єгор Дмитрович 1403 4.864     4.864 5,000
59 Іванов Віталій Миколайович 1408 4.864     4.864 4,600
60 Ганжа Михайло Олександрович 1403 4.864     4.864 4,750
61 Чабаненко Євгеній Анатолійович 1405 4.864     4.864 4,750
62 Россіхін Микита Олегович 1401 4,864     4.864 4,750
63 Марінов Іван Костянтинович 1404 4.818     4.818 5,000
64 Туренко Павло Сергійович 1401 4.818     4.818 4,500
65 Морозов Олег Юрійович 1406 4.818     4.818 4,250
66 Тодоров Олександр Вадимович 1404 4.818     4.818 4,750
67 Медвєдєв Володимир Олександрович 1402 4.773     4.773 4,500
68 Гавриленко Даниїл Олександрович 1406 4.545     4.545 3,750
69 Рагозинников Андрій Володимирович 1401 4.727     4.727 4,250
70 Ольгін Даніїл Олегович 1404 4.682     4.682 4,750
71 Драгомерецький Вадим Сергійович 1404 4.682     4.682 4,750
72 Россіхін Микита Олегович 1401 4.682     4.682 4,750
73 Тихоненко Всеволод Володимирович 1404 4.591     4.591 4,750
74 Житар Сергій Віталійович 1407 4,591     4,591 4,200
75 Довгий Микита Олександрович 1402 4.455 0,12 1,2 4.575 4,750
76 Путінцев Володимир Сергійович 1408 4.545     4.545 4,600
77 Ховращук Костянтин Павлович 1404 4.455     4.455 4,500
78 Краснов Ігор Сергійович 1402 4.455     4.455 4,250
79 Баркар Михайло Олегович 1403 4.455     4.455 4,250
80 Фідзіна Олександр Олегович 1403 4.455     4.455 4,750
81 Баркар Михайло Олегович 1403 4.327     4.327 5,000
82 Володін Сергій Володимирович 1410 4,273     4,273 4,200
83 Алайбов Іван Іванович 1410 3,773     3,773 3,400
               
               
  Декан судноводійного факультету            
               
  Голова курсантської ради факультету