Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) Морський та річковий траспорт
Курс  3 Семестр   6
Кількість бюджетних місць 33
Ліміт стипендіатів 13,2
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Чернега Олексій Едуардович 3301 Так 4,63 4,630 4
2 Унгурян Андрій Ігорович 3301 Так 4,563 0,06 1 4,623 5
3 Близнюк Віктор Вікторович 3301 Так 4,5 4,500 4
4 Волошин Олексій Олександрович 3301 Так 4,5 4,500 4,2
5 Дзюба Євгеній Вікторович 3302 Так 4,188 0,06 1 4,248 4,4
6 Жуков Олександр Сергійович 3301 Так 4,063 0,06 1 4,123 4,4
7 Мараренко Ярослав Олександрович 3302 Так 4 0,06 1 4,060 4
8 Плагов Михайло Володимирович 3301 Так 3,438 0,06 1 3,498 3,4
9 Галстян Гарєгін Вазгенович 3302 Ні 3,938 3,938 4,2
10 Чайка Андрій Володимирович 3301 Ні 3,938 3,938 4
11 Вернигора Вячеслав Миколайович 3302 Ні 3,938 3,938 3,8
12 Марчук Максим Борисович 3302 Ні 3,813 3,813 4
13 Морозов Костянтин Олександрович 3301 Ні 3,625 3,625 4,2
14 Жечков Петро Іванович 3301 Ні 3,563 3,563 4
15 Анічкін Олег Ігорович 3301 Ні 3,563 3,563 3,6
16 Ільченко Олександр Юрійович 3301 Ні 3,563 3,563 4,2
17 Костоправ Едуард Вікторович 3302 Ні 3,563 3,563 3,8
18 Губанов Сергій Олександрович 3302 Ні 3,5 3,500 3,2
19 Стеблинський Дмитро Сергійович 3301 Ні 3,375 3,375 3
20 Лебідь Назарій Анатолійович 3301 Ні 3,063 3,063 3,2
21 Севернюк Крістіна Олегівна 3302 Ні 3,063 3,063 3,4
22 Бондаренко Олександр Ігорович 3301 Ні 2,875 2,875 3
23 Турта Володимир Олександрович 3301 Ні 2,875 2,875 3
24 Кривошеєв Володимир Олегович 3302 Ні 2,75 2,750 3,2
25 Ледньов Олександр Михайлович 3302 Ні 2,688 2,688 3,2
26 Райлян Юрій Георгійович 3301 Ні 2,438 2,438 2,8
27 Бубликов Владислав Сергійович 3301 Ні 2,313 2,313 3,2
28 Пісчанський Вадим Юрійович 3301 Ні 2 2,000 2,8
29 Недосєйкін Віктор Андрійович 3301 Ні 2 2,000 2,6
30 Корніченко Юлія Валеріївна 3301 Ні 2 2,000 2,6
31 Рутковський Данило Геннадійович 3301 Ні 2 2,000 2,8
32 Унгурян Владислав Вадимович 3302 Ні 2 2,000 2,6
33 Нямцу Сергій Володимирович 3302 Ні 2 0,06 1 2,060 2,4

Зі скороченим терміном навчання


Спеціальність (спеціалізація) Річковий та морський транспорт
Курс 3 (у) Семестр   6
Кількість бюджетних місць 5 Ліміт стипендіатів 2,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Листопад Артем Сергійович 3351 Так 4,455 4,455 4,16
2 Волков Владислав Євгенович 3351 Так 4,227 4,227 3,83
3 Юдін Альберт Андрійович 3351 Так 4 4,000 3,66
4 Бойко Олег Іванович 3351 Ні 3,364 0,06 1 3,424 3,16
5 Сірак Олег Олександрович 3351 Ні 3,318 3,318 3

 

Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) радіоелектронні пристрої системи та комплекси
Курс 3 Семестр 6
Кількість бюджетних місць 9 Ліміт стипендіатів 3,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Степаненко Олександра Олександрівна 5301 Так 4,944 0,06 1 5,004 5
2 Заїм Валерія Валеріївна 5301 Так 4,889 4,889 4,8
3 Платіка Ангеліна Олександрівна 5301 Так 4,889 4,889 5
4 Чулак Антоніна Іллівна 5301 Так 4,889 4,889 5
5 Переходнюк Ольга Вячеславівна 5301 Так 4,167 0,06 2 4,227 3,8
6 Мокану Анастасія Степанівна 5301 Так 4,111 4,111 4
7 Журбенко Ірина Миколаївна 5301 Так 3,833 0,12 1,5 3,953 3,6
8 Сикорська Катерина Олексіївна 5301 Так 3,944 3,944 3,6
9 Ганган Марія Михайлівна 5301 Так 3,722 3,722 3,4