ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКОГО ПРАВА ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

Факультет морського права та менеджменту у складі Національного університету «Одеська морська академія» був започаткований у 1991 році. У 1994 році Академія виступила з ініціативою підготовки морських юристів і з 1995 року за дорученням Кабінету Міністрів України в Академії розпочалася підготовка фахівців з морського права. З 2004 р. на факультеті була відкрита нова спеціальність «Менеджмент організацій».

Тісна співпраця професорсько-викладацького складу і курсантів не обмежена освітнім процесом: ми з радістю зустрічаємося на традиційних днях факультету, запрошуємо випускників, курсантів, студентів факультетів Академії та друзів з інших вузів.

Випускники спеціальності «Право» в майбутньому це – адвокати, судді, нотаріуси; юрисконсульти підприємств, працівники державних установ і організацій; юристи в сфері господарської та міжнародно-економічної діяльності, а також будь-якій іншій юридичній професії, що вимагає вищої юридичної освіти.

Випускники спеціальності «Менеджмент організацій» будуватимуть кар’єру  в таких сферах: морегосподарській, судноплавній, крюїнговій, експедиторській,  міжнародній економічній діяльності.

Завдяки отриманим під час навчання на факультеті спеціальним знанням, наші випускники мають можливість отримати престижну високооплачувану роботу в Південному регіоні країни, а також в державних установах та міжнародних організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням Світового океану.

• 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона 8, навчальний корпус №1.

• автобуси № 191, 232, 237, 240, 250.
  • маршрутні таксі № 108, 127, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 240, 245, 250.

Деканат

<strong>Савінова Наталія Андріїва</strong>