Юридична клініка «Lexinmare»


B S

Юридична клініка «Lexinmare» функціонує в Національному університеті «Одеська морська академія» з 2006 року, надаючи безоплатну консультативну допомогу співробітникам та здобувачам університету, а також родинам моряків.

На базі Юридичної клініки свої сили в майбутній професії випробовують майбутні правники та управлінці:

  • здобувачі вищої освіти спеціальності «Право» вчатьсянадабавати правову допомогу, формувати правові позиції, збирати докази, проводити правоосвітні заходи та інш.;
  • здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент» на базі клініки здобувають досвід реалізації проектів (за напрямами діяльності клініки), а також отримують первинні навички управління в колективі.

Добір здобувачів для роботи в Юридичній клініці здійснюється на підставі конкурсу, але жодний з бажаючих здобувачів не обмежений у доступі до практичної клінічної освіти, 

Юридична клініка є однією з баз проходження виробничої практики за освітніми програмами першого та другого рівнів вищої освіти спеціальностей «Право» та «Менеджмент».

Робота здобувачів в Юридичній клініці здійснюється під патронатом керівника клініки – Бельо Людмили Юріївни, викладача та практикуючого правника.

У разі виникнення складних питань, які потребують поглиблених знань з теорії та практики права, здобувачі-консультанти без обмежень звертаються по допомогу у вирішенні подібних питань до науково-педагогічних працівників з профілюючих галузей права.

Наставництво у реалізації проектів Юридичної клініки здійснюють науково-педагогічні працівники-менеджери.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЮРИДИЧНУ КЛІНІКУ «LEXINMARE»

Режим роботи юридичної клініки з 9:00 до 16:00 у будні дня.

Адреса розташування: 650029, м. Одеса, ул. Дідріхсона, 8, корпус 1, кабінет №120.

Контакти: тел. (048) 728-98-99,  jurclinica@onma.edu.ua