рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) Річкокий та морський транспорт
о.к.р. магістр
Курс 5 Семестр   10
Кількість бюджетних місць 9 Ліміт стипендіатів 3,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Босий Євген Андрійович 3501 Так 4,667 4,667 4,66
2 Петров Павло Вадимович 3501 Так 4,444 0,06 1 4,504 4,33
3 Почивалов Павло Олегович 3501 Так 4,333 4,333 4,66
4 Берест Вадим Олегович 3501 Ні 2,278 2,278 4,33
5 Загоруйко Віталій Євгенійович 3501 Ні 2 2,000 3,33
6 Синюченко Олександр Петрович 3501 Ні 2 0,06 1 2,060 2
7 Бондар Іван Григорійович 3501 Ні 2 2,000 2
8 Бондаренко Дмитро Віталійович 3501 Ні 2 2,000 2
9 Бондаренко Владислав Віталійович 3501 Ні 2 2,000 2
Спеціальність (спеціалізація) Річкокий та морський транспорт
о.к.р. спеціаліст
Курс 5 Семестр   10
Кількість бюджетних місць 19 Ліміт стипендіатів 7,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Комарницький Євгеній Олексійович 3502 Так 4,667 0,06 1 4,727 4,33
2 Шкуропат Сергій Іванович 3502 Так 4,5 0,06 1 4,560 4
3 Ніколаєв Костянтин Олександрович 3502 Так 4,222 4,222 4,33
4 Колісниченко Іван Іванович 3502 Так 4,167 4,167 3,66
5 Устуянов Максим Васильович 3502 Так 4,056 4,056 4
6 Аптікєєв Микита Олександрович 3502 Так 4 4,000 4
7 Донченко Сергій Сергійович 3502 Так 3,889 3,889 3,66
8 Ковальов Євген Олегович 3502 Ні 4,111 4,111 3,33
9 Тарасюк Глеб Євгенович 3502 Ні 3,444 3,444 3
10 Фільов Дмитро Олександрович 3502 Ні 2,833 0,06 1 2,893 2,66
11 Шелельо Сергій Михайлович 3502 Ні 2,833 2,833 2,66
12 Шеремет Олександр Володимирович 3502 Ні 2,722 2,722 2,66
13 Овчаренко Микита Сергійович 3502 Ні 2,611 2,611 2
14 Баранов Єгор Анатолійович 3502 Ні 2 2,000 2
15 Карабуля Олександр Васильович 3502 Ні 2 2,000 2
16 Боль Олександр Русланович 3502 Ні 2 2,000 2
17 Гончар Дмитро Сергійович 3502 Ні 2 2,000 2
18 Гросу Валентин Васильович 3502 Ні 2 2,000 2
19 Степанов Петро Миколайович 3502 Ні 2 2,000 2

 

Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) радіоелектронні пристрої системи та комплекси
Курс 5 Семестр   10
Кількість бюджетних місць 3 Ліміт стипендіатів 1,2
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Кас’яненко Ганна Олегівна 5501 Так 5 0,06 1 5,060 5
2 Кондратюк Олександра Вадимівна 5501 Так 4,786 4,786 4,8
3 Дерменжі Вікторія Вікторівна 5501 Ні 3,714 0,06 1 3,774 2,6