НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МОРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І ТЕХНОЛОГІЙ

Ми пропонуємо унікальне поєднання фундаментального академічного підходу до освітнього процесу, що гарантує нашим курсантам побудову успішної кар’єри. Курсанти мають всі можливості отримати саму останню інформацію, а також розвивати якості, здібності та підходи, необхідні сучасним керівникам вищої морської ланки.

Morperevozki

Освітньо-професійна програма підготовки магістра «Навігація і управління морськими суднами» дає курсантам унікальну можливість під керівництвом фахівців отримати і застосувати академічні навички на практиці, працюючи в національних та міжнародних організаціях річкового та морського транспорту, судноплавних компаніях, морських закладах вищої освіти.

Ми завжди раді бачити в нашому інституті цілеспрямованих і амбітних молодих людей, націлених на отримання блискучої та всебічної морської освіти, та які прагнуть ознайомитися з прекрасними традиціями цієї цікавої та суворої професії, удосконалювати надалі свої навички та майстерність, щоб бути гідними займати високі керівні посади в галузі морського та річкового транспорту та посади капітана далекого плавання на морських суднах!

Бажаємо Вам успіхів і високих досягнень!

Денна форма
Заочна форма
Структура Інституту
СТУДЕНТСЬКЕ
САМОВРЯДУВАННЯ

<strong>Ворохобін Ігор Ігорович</strong>
Ворохобін Ігор ІгоровичДиректор навчально-наукового інституту морських перевезень і технологій к.т.н., доцент, к.д.п.