Національний університет “Одеська морська академія”             
           
               
Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс           1   Семестр        1      
               
Кількість бюджетних місць 139 Ліміт стипендіатів     55,6  
               
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали  Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Янак Сюзанна Юріївна 1101 5.000 0,06 1 5.060 5
2 Мироненко Захар Андрійович 1102 5.000 0,06 1 5.060 5
3 Гоц Максим Олександрович 1106 5.000 0,06 2 5.060 5
4 Захаров Дмитро Володимирович 1101 5.000     5.000 5
5 Абрамова Владислава Максимівна 1102 5.000     5.000 5
6 Гризов Дмитро Олександрович 1106 5.000     5.000 5
7 Пугач Денис Євгенійович 1101 4.938     4.938 5
8 Зінченко Олексій Сергійович 1103 4.938     4.938 5
9 Вомачко Олександра Вікторівна 1102 4.938     4.938 4,8
10 Коваленко Олександр Сергійович 1111 4.875 0,06 1 4.935 5
11 Мяло Максим Юрійович 1112 4.875 0,06 1 4.935 5
12 Папуша Андрій Олександрович 1101 4.875     4.875 5
13 Музиченко Микола Сергійович 1101 4.875     4.875 5
14 Степанович Ігор Сергійович 1112 4.875     4.875 5
15 Рєконвальд Максим Едуардович 1108 4.750 0,12 1,2 4.870 4,6
16 Бакал Денис Борисович 1101 4.813     4.813 4,4
17 Брюсов Володимир Русланович 1104 4.813     4.813 4,6
18 Сологуб Ігор Володимирович 1101 4.813     4.813 4,6
19 Крижний Владислав Альбертович 1112 4.813     4.813 4,6
20 Кравченко Євген Владиславович 1106 4.813     4.813 4,6
21 Піткевич Олексій В`ячеславович 1105 4.750 0,06 1 4.810 4,4
22 Анісімова Юлія Андріївна 1103 4.750 0,06 1 4.810 4,8
23 Кісільов Максим Валерійович 1105 4.750     4.750 4,6
24 Журавель Артем Станіславович 1109 4.750     4.750 4,8
25 Федченко Сергій Сергійович 1110 4.688 0,06 1 4.748 4,6
26 Стаценко Роман Валерійович 1101 4.688     4.688 4,4
27 Яровий Ярослав Олегович 1103 4.688     4.688 4,4
28 Журавльов Георгій Андрійович 1103 4.688     4.688 4,4
29 Шестак Сергій Всеволодович 1107 4.688     4.688 4,4
30 Осмоловський Олексій Іванович 1101 4.688     4.688 4,6
31 Зубков Ростислав Євгенович 1104 4.688     4.688 4,8
32 Пономарьова Катерина Максимівна 1106 4.625 0,06 1 4.685 4,4
33 Лянний Олександр Едуардович 1105 4.625 0,06 1 4.685 4,6
34 Серенков Артем Олександрович 1101 4.625     4.625 5
35 Караджаєв Рустам Тоймамметович 1109 4.625     4.625 5
36 Тимчишин Віталій Віталійович 1103 4.625     4.625 4,2
37 Онуфрик Володимир Святославович 1102 4.625     4.625 4,4
38 Нечаєв Сергій Сергійович 1103 4.625     4.625 4,4
39 Мушинський Сергій Олександрович 1101 4.625     4.625 4,6
40 Ільїн Володимир Володимирович 1106 4.625     4.625 4,6
41 Токаренко Владислав Андрійович 1104 4.563 0,06 1 4.623 4,4
42 Даценко Дмитро Ігорович 1101 4.563     4.563 4,2
43 Хашимі Руслан Емамуддін 1102 4.563     4.563 4,2
44 Бюргер Станіслав Анатолійович 1105 4.563     4.563 4,2
45 Антов Григорій Георгійович 1109 4.563     4.563 4,2
46 Крикливий Артем Михайлович 1103 4.563     4.563 4,4
47 Карпець Іван Олександрович 1109 4.563     4.563 4,4
48 Жеглов Денис Олександрович 1104 4.563     4.563 4,6
49 Грабенко Максим Вячеславович 1109 4.563     4.563 4,6
50 Піскунов Кирило Костянтинович 1110 4.563     4.563 4,8
51 Мельник Микола Андрійович 1103 4.500     4.500 4
52 Подшивалов Артем Дмитрійович 1104 4.500     4.500 4
53 Ясинецький Євген Олександрович 1103 4.500     4.500 4,2
54 Молчанова Дар`я Юріївна 1101 4.500     4.500 4,6
55 Лєсовіков Дмитро Іванович 1107 4.500     4.500 4,6
56 Ковальов Микита Сергійович 1101 4.438 0,06 1 4.498 4,2
57 Кузьміна Саломія Сергіївна 1107 4.438 0,06 1 4.498 4,2
58 Широбоков Олександр Геннадійович 1109 4.438     4.438 4
59 Бурлака Іван Іванович 1101 4.438     4.438 4,2
60 Попов Олександр Павлович 1111 4.438     4.438 4,2
61 Костащук Дмитро В`ячеславович 1106 4.438     4.438 4,2
62 Шалар Олег Ігорович 1107 4.438     4.438 4,2
63 Якубеня Максим Володимирович 1106 4.438     4.438 4,4
64 Афонін Михайло Вадимович 1109 4.438     4.438 4,4
65 Омелюх Олексій Юрійович 1102 4.375     4.375 4
66 Ковальов Олександр Костянтинович 1104 4.375     4.375 4,2
67 Александров Микола Александрович 1109 4.313 0,06 1 4.373 4,2
68 Літовенко Дмитро Андрійович 1101 4.313     4.313 4
69 Бондарев Іван Максимович 1102 4.313     4.313 4
70 Скарло Анатолій Михайлович 1106 4.313     4.313 4
71 Шемончук Богдан Олександрович 1106 4.313     4.313 4,2
72 Налівалкін Даниїл Валерійович 1101 4.250     4.250 4
73 Панайотій Олексій Григорійович 1102 4.250     4.250 4
74 Мельников Владислав Петрович 1105 4.250     4.250 4
75 Дідух Михайло Сергійович 1107 4.188     4.188 4
76 Млотковський Богдан Денисович 1104 4.188     4.188 3,8
77 Роговий Кирило Анатолійович 1104 4.188     4.188 3,8
78 Антонов Олександр Юрійович 1106 4.188     4.188 3,8
79 Мішеченко Андрій Вячеславович 1107 4.188     4.188 3,8
80 Касьян Данило Юрійович 1103 4.125     4.125 4
81 Синицин Кирило Андрійович 1101 4.125     4.125 3,6
82 Найденко Денис Владиславович 1103 4.125     4.125 3,6
83 Ласінський Семен Олександрович 1108 4.125     4.125 3,8
84 Феденко Олександр Юрійович 1105 4.063     4.063 3,8
85 Стецун Дмитро Володимирович 1106 4.000     4.000 3,6
86 Ханас Олександр Степанович 1103 4.000     4.000 3,4
87 Саюк Ілля Віталійович 1108 3.938     3.938 3,4
88 Русєв Олександр Олегович 1105 3.938     3.938 3,6
89 Липинський Семен Валерійович 1107 3.938     3.938 3,6
90 Кудряшов Кирило Дмитрович 1107 3.938     3.938 3,6
91 Маруценко Ілля Вячеславович 1105 3.875     3.875 3,2
92 Дімов Гліб Олегович 1108 3.875     3.875 3,4
93 Попко Дмитро Сергійович 1111 3.875     3.875 3,8
94 Чекал Руслан Степанович 1109 3.813     3.813 3,4
95 Рябінін Данило Володимирович 1104 3.688     3.688 3
96 Котлінський Данило Юсефович 1103 3.625     3.625 3,2
97 Кудінов Максим Ілліч 1112 3.625     3.625 3,4
98 Писарєв Станіслав Ігорович 1104 3.625     3.625 3,6
99 Вороненков Сергій Сергійович 1103 3.563     3.563 3,2
100 Путінцев Вадим Сергійович 1104 3.500     3.500 3
               
  Декан судноводійного факультету          
               
  Голова курсантської ради факультету