Національний університет “Одеська морська академія”             
           
               
Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”        
               
Курс           1 1   Семестр        1 1      
               
Кількість бюджетних місць 137 Ліміт стипендіатів     54,8  
               
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали  Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Плішкін Олександр Геннадійович 1111 5.000 0,06 1 5.060 5,0
2 Кравчук Костянтин Юрійович 1103 5.000 0,06 1 5.060 5,0
3 Любач Юрій Вадимович 1109 5.000 0,06 1 5.060 5,0
4 Красніков Данііл Олександрович 1102 5.000     5.000 5,0
5 Подорван Андрій Андрійович 1107 5.000     5.000 5,0
6 Проценко Євгеній Андрійович 1103 4.938     4.938 4,8
7 Задояний Ілля Андрійович 1108 4.938     4.938 4,8
8 Коростиленко Антон Юрійович 1103 4.875     4.875 5,0
9 Буяджі Тимур Олександрович 1107 4.875     4.875 4,6
10 Мамчур Ілля Олегович 1104 4.813 0,06 1 4.873 4,6
11 Куян Степан Миколайович 1110 4.857     4.857 4,5
12 Марчук Данило Віталійович 1109 4.857     4.857 4,75
13 Кройтор Володимир Олегович 1109 4.786 0,06 1 4.846 4,75
14 Сінюта Назар Олександрович 1101 4.813     4.813 4,8
15 Кривенко Олексій Вадимович 1107 4.813     4.813 4,8
16 Піщулін Віктор Олегович 1107 4.750 0,06 1 4.810 4,6
17 Желіховський Юліан Юрійович 1102 4.750     4.750 4,4
18 Баришніков Олексій Євгенович 1101 4.750     4.750 4,6
19 Калина Анастасія Євгенівна 1106 4.750     4.750 4,6
20 Дищенко Владислав Дмитрович 1102 4.750     4.750 4,8
21 Харченко Валентин Олександрович 1106 4.688 0,06 1 4.748 4,6
22 Бондаренко Ілля Андрійович 1111 4.714     4.714 4,5
23 Кравченко Максим Володимирович 1109 4.714     4.714 4,5
24 Москаленко Олег Володимирович 1109 4.714     4.714 4,75
25 Мирчев Дмитро Євгенович 1108 4.688     4.688 4,4
26 Головакін Данило Олексійович 1101 4.688     4.688 4,6
27 Стас Іван Іванович 1111 4.571 0,06 4 4.631 4,5
28 Супрунець Євген Максимович 1107 4.625     4.625 4,2
29 Соловйов Богдан Олександрович 1101 4.625     4.625 4,4
30 Кишлян Микола Олександрович 1103 4.625     4.625 4,4
31 Горохов Максим Михайлович 1108 4.625     4.625 4,4
32 Терещенко Дмитро Вадимович 1110 4.571     4.571 4,25
33 Свистухін Ігор Олександрович 1105 4.563     4.563 4,2
34 Сінішен Данило Костянтинович 1107 4.563     4.563 4,2
35 Бойко Нікіта Олександрович 1107 4.563     4.563 4,2
36 Валецький Ілля Миколайович 1101 4.563     4.563 4,4
37 Сульжук Владислав Іванович 1106 4.563     4.563 4,4
38 Глухов Олександр Олександрович 1107 4.500 0,06 1 4.560 4,0
39 Турчин Микола Миколайович 1106 4.500     4.500 4,0
40 Лебедович Микита Васильович 1103 4.500     4.500 4,4
41 Крушков Владислав Андрійович 1103 4.500     4.500 4,4
42 Мещеряков Руслан Ігорович 1110 4.500     4.500 4,25
43 Рашитов Станіслав Михайлович 1111 4.500     4.500 4,25
44 Тодоровський Вадим Олегович 1106 4.438     4.438 4,2
45 Лупік Максим Вадимович 1101 4.438     4.438 4,4
46 Подя Дмитро Олександрович 1104 4.438     4.438 4,4
47 Чебаненко Віталій Ігорович 1105 4.438     4.438 4,4
48 Агашин Владислав Вячеславович 1111 4.429     4.429 4,0
49 Мухін Іван Сергійович 1110 4.357 0,06 1 4.417 4,0
50 Дьомін Максим Сергійович 1103 4.375     4.375 4,0
51 Наконечний Ярослав Володимирович 1104 4.375     4.375 4,0
52 Колесник Діана Андріївна 1105 4.375     4.375 4,0
53 Джежер Артем Дмитрович 1107 4.375     4.375 4,0
54 Ковриняк Рустам Сергійович 1108 4.375     4.375 4,2
55 Поліщук Олександр Олександрович 1108 4.313     4.313 4,4
56 Преподобний Олексій Олександрович 1105 4.313     4.313 4,2
57 Бабій Микола Олегович 1101 4.250     4.250 4,0
58 Кацер Марк Олександрович 1108 4.250     4.250 4,0
59 Коваль Віктор Геннадійович 1103 4.250     4.250 3,8
60 Новоточін Владислав Валерійович 1109 4.214     4.214 3,75
61 Тимохин Андрій Володимирович 1106 4.188     4.188 4,0
62 Лавриненко Кирило Костянтинович 1109 4.143     4.143 4,0
63 Якиминський Андрій Олександрович 1109 4.143     4.143 3,5
64 Іванович Костянтин Андрійович 1105 4.125     4.125 3,6
65 Пушкарьов Владислав Геннадійович 1106 4.125     4.125 3,6
66 Бовкун Ілля Дмитрович 1107 4.125     4.125 3,6
67 Виноградов Олексій Миколайович 1105 4.063     4.063 4,0
68 Грибоносов Павло Олегович 1108 4.063     4.063 4,0
69 Косенков Валентин Максимович 1102 4.000     4.000 3,4
70 Ямілов Артем Арсенович 1111 4.000     4.000 3,5
71 Притуляк Олександр Петрович 1105 4.000     4.000 3,6
72 Орлов Артем Сергійович 1107 4.000     4.000 3,8
73 Карбишев Гліб Сергійович 1102 3.938     3.938 3,6
74 Орлюк Олександр Вячеславович 1101 3.813     3.813 3,4
75 Галушко Максим Денисович 1109 3.786     3.786 3,75
76 Смілий Денис Сергійович 1106 3.625     3.625 3,2
               
               
  Декан судноводійного факультету          
               
  Голова курсантської ради факультету