Третий курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, група 2351

Кількість бюджетних місць 6  Ліміт стипендіатів 2,4   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Дотакткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Руснак Дмитро Юрійович 2351 так 4,9     4,9 5  
2 Терлецький Дмитро Дмитрович 2351 так 4,4     4,4 4,33  
3 Шевченко Владислав Володимирович 2351 так 4,3     4,3 4  
4 Хасаров Артур Абу-бакарович 2351 так 3,75     3,75 3  
5 Шестаков Микита Русланович 2351 так 3,75     3,75 3,33  
6 Бельо Тарас Олексійович 2351   4,056     4,056 4  

ГРУПИ 2301-2303

Кількість бюджетних місць 57  Ліміт стипендіатів 22,8   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Дотакткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Блащенко Сергій Володимирович 2301 так 5 0,06 1 5,06 5  
2 Подгорний Андрій Віталійович 2303 так 5 0,06 1 5,06 5  
3 Гайдаржи Павло Іванович 2302 так 4,917     4,917 4,8  
4 Піхуля Іван Олександрович 2302 так 4,875     4,875 5  
5 Масленников Максим Олегович 2303 так 4,875     4,875 4,8  
6 Шерстяников Климент Андрійович 2303 так 4,833     4,833 5  
7 Єрський Владислав Олегович 2303 так 4,833     4,833 4,8  
8 Шинкарчук Дмитро Юрійович 2301 так 4,818     4,818 4,5  
9 Яковлєв Дмитро Сергійович 2302 так 4,792     4,792 4,8  
10 Дюльгер Станіслав Дмитрович 2302 так 4,75     4,75 4,6  
11 Варгатюк Сергій Олександрович 2302 так 4,5 0,18 1,2 4,68 4,2  
12 Максимук Денис Володимирович 2302 так 4,636     4,636 4,5  
13 Мураховський Денис Андрійович 2301 так 4,636     4,636 4,25  
14 Кравець Петро Євгенійович 2302 так 4,625     4,625 4,8  
15 Карп Ігор Вадимович 2302 так 4,583     4,583 4,2  
16 Гунченко Віталій Юрійович 2303 так 4,583     4,583 4,2  
17 Заяць Олександр Миколайович 2303 так 4,5     4,5 4,2  
18 Вовк Олександр Павлович 2301 так 4,364 0,12 2 4,484 3,5  
19 Янченко Владислав Ігорович 2302 так 4,458     4,458 4,2  
20 Пономаренко Андрій Андрійович 2301 так 4,455     4,455 3,75  
21 Свидерський Валентин Павлович 2301 так 4,364     4,364 4  
22 Шепеленко Михайло Михайлович 2301 так 4,364     4,364 3,75  
23 Аль – Хасан Борис Мухсен 2301 так 4,364     4,364 3,75  
24 Дороган Віталій Вікторович 2303 так 4,318     4,318 4  
25 Касап Іван Георгійович 2301 так 4,318     4,318 3,75  
26 Монастирський Ігор Олександрович 2302 так 4,292     4,292 3,8  
27 Звєрьков Денис Олексійович 2301 так 4,273     4,273 3,75  
28 Тімченко Микола Павлович 2301 так 4,136     4,136 4  
29 Терлецький Андрій Васильович 2302 так 4,083     4,083 3,6  
30 Бабаєв Алішер Рустамович 2302 так 4     4 3,6  
31 Ратайчук Олександр Васильович 2301 так 4     4 3,75  
32 Морозов Володимир Андрійович 2303 так 3,917     3,917 3,4  
33 Степанов Ілля Андрійович 2303 так 3,917     3,917 3,6  
34 Кононенко Володимир Гарійович 2302 так 3,75     3,75 3,2  
35 Семенюк Владислав Вадимович 2303 так 3,667     3,667 3,2  
36 Старунов Роман Олександрович 2302   4,364 0,12 1,2 4,484 4,2  
37 Гасюк Михайло Олександрович 2301   4,278     4,278 4  
38 Герасимов Денис Віталійович 2301   4,111     4,111 4  
39 Халаїм Костянтин Володимирович 2302   3,85     3,85 3,6  
40 Карпінський Андрій Сергійович 2302   3,722     3,722 3,2