Національний університет “Одеська морська академія” 
               
Cудноводійний факультет                     
               
  Професійне спрямування “Судноводіння”          
               
Курс           1 2   Семестр        1 3      
               
Кількість бюджетних місць 137 Ліміт стипендіатів     54,8  
               
Місце у рейтингу Прізвище та ім’я по-батькові Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали  Рейтинговий бал  Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Плішкін Олександр Геннадійович 1211 5.000 0,06 1 5.060 5,000
2 Желіховський Юліан Юрійович 1202 5.000 0,06 1 5.060 5,000
3 Кравчук Костянтин Юрійович 1203 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Мамчур Ілля Олегович 1204 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Піщулін Віктор Олегович 1207 5.000 0,06 1 5.060 5,000
6 Любач Юрій Вадимович 1209 5.000 0,06 1 5.060 5,000
7 Терещенко Дмитро Вадимович 1210 5.000     5.000 5,000
8 Куян Степан Миколайович 1210 5.000     5.000 5,000
9 Сінюта Назар Олександрович 1201 5.000     5.000 5,000
10 Бондаренко Ілля Андрійович 1211 5.000     5.000 5,000
11 Стас Іван Іванович 1211 5.000     5.000 5,000
12 Дищенко Владислав Дмитрович 1202 5.000     5.000 5,000
13 Коростиленко Антон Юрійович 1203 5.000     5.000 5,000
14 Проценко Євгеній Андрійович 1203 5.000     5.000 5,000
15 Колесник Діана Андріївна 1205 5.000     5.000 5,000
16 Джежер Артем Дмитрович 1207 5.000     5.000 5,000
17 Подорван Андрій Андрійович 1207 5.000     5.000 5,000
18 Буяджі Тимур Олександрович 1207 5.000     5.000 5,000
19 Задояний Ілля Андрійович 1208 5.000     5.000 5,000
20 Москаленко Олег Володимирович 1209 5.000     5.000 5,000
21 Кравченко Максим Володимирович 1209 5.000     5.000 5,000
22 Кройтор Володимир Олегович 1209 4.917 0,06 1 4.977 4,660
23 Мещеряков Руслан Ігорович 1210 4.917     4.917 4,660
24 Кузнецов Олексій Сергійович 1203 4.917     4.917 4,660
25 Ткаленко Євгеній Валерійович 1208 4.917     4.917 4,660
26 Марчук Данило Віталійович 1209 4.917     4.917 4,660
27 Баришніков Олексій Євгенович 1201 4.833     4.833 4,660
28 Глухов Олександр Олександрович 1207 4.833     4.833 5,000
29 Красніков Данііл Олександрович 1202 4.833     4.833 4,660
30 Кишлян Микола Олександрович 1203 4.833     4.833 4,660
31 Преподобний Олексій Олександрович 1205 4.667 0,12 1, 4 4.787 4,330
32 Кривенко Олексій Вадимович 1207 4.750     4.750 5,000
33 Наконечний Ярослав Володимирович 1204 4.750     4.750 4,660
34 Бойко Нікіта Олександрович 1207 4.750     4.750 4,660
35 Мухін Іван Сергійович 1210 4.667 0,06 1 4.727 4,660
36 Валецький Ілля Миколайович 1201 4.667     4.667 4,660
37 Лупік Максим Вадимович 1201 4.667     4.667 4,000
38 Рашитов Станіслав Михайлович 1211 4.667     4.667 4,330
39 Лебедович Микита Васильович 1203 4.667     4.667 4,330
40 Крушков Владислав Андрійович 1203 4.667     4.667 4,330
41 Фєськов Станіслав Юрійович 1206 4.667     4.667 4,330
42 Супрунець Євген Максимович 1207 4.667     4.667 4,330
43 Сульжук Владислав Іванович 1206 4.667     4.667 4,660
44 Харченко Валентин Олександрович 1206 4.583 0,06 1 4.643 5,000
45 Хроленко Владислав Костянтинович 1206 4.583 0,06 1 4.643 4,330
46 Орлов Артем Сергійович 1207 4.583 0,06 1 4.643 4,000
47 Саїнчук Олександр Русланович 1210 4.583     4.583 4,330
48 Агашин Владислав Вячеславович 1211 4.583     4.583 4,330
49 Небеський Артем Ігорович 1209 4.583     4.583 4,330
50 Мирчев Дмитро Євгенович 1208 4.583     4.583 4,000
51 Якиминський Андрій Олександрович 1209 4.583     4.583 4,000
52 Погребной Микита Олександрович 1211 4.500 0,06 1 4.560 4,000
53 Бойко Олег Віталійович 1201 4.500     4.500 4,660
54 Подя Дмитро Олександрович 1204 4.500     4.500 4,660
55 Калина Анастасія Євгенівна 1206 4.500     4.500 4,330
56 Тимохин Андрій Володимирович 1206 4.500     4.500 4,330
57 Турчин Микола Миколайович 1206 4.500     4.500 4,330
58 Сінішен Данило Костянтинович 1207 4.500     4.500 4,330
59 Андрієнко Артем Олександрович 1207 4.500     4.500 4,330
60 Свистухін Ігор Олександрович 1205 4.500     4.500 4,000
61 Орлюк Олександр Вячеславович 1201 4.417     4.417 4,330
62 Бабій Микола Олегович 1201 4.417     4.417 4,000
63 Панарін Давид Олександрович 1204 4.417     4.417 4,000
64 Спіркін Олександр Ігорович 1211 4.417     4.417 3,660
65 Яровий Денис Вячеславович 1202 4.417     4.417 3,660
66 Лисенко Богдан Олександрович 1204 4.333 0,06 1 4.393 4,000
67 Тодоровський Вадим Олегович 1206 4.333     4.333 4,330
68 Пушкарьов Владислав Геннадійович 1206 4.333     4.333 4,330
69 Іванович Костянтин Андрійович 1205 4.333     4.333 4,000
70 Кацер Марк Олександрович 1208 4.333     4.333 4,000
71 Буяновський Олексій Валерійович 1205 4.333     4.333 3,660
72 Притуляк Олександр Петрович 1205 4.250     4.250 4,330
73 Лапчак Микита Сергійович 1206 4.250     4.250 4,330
74 Костенко Євгеній Вікторович 1210 4.250     4.250 4,000
75 Поліщук Олександр Олександрович 1208 4.250     4.250 4,000
76 Грибоносов Павло Олегович 1208 4.250     4.250 4,000
77 Назаров Дмитро Олександрович 1210 4.250     4.250 3,660
78 Кучерявенко Олексій Віталійович 1203 4.250     4.250 3,660
79 Лавриненко Кирило Костянтинович 1209 4.250     4.250 3,660
80 Півень Микита Вадимович 1204 4.167     4.167 4,000
81 Кирилов Артем Валерійович 1208 4.167     4.167 3,660
82 Заверуя Максим Миколайович 1202 4.083     4.083 4,000
83 Фоменко Микита Олександрович 1206 4.083     4.083 4,000
84 Ковриняк Рустам Сергійович 1208 4.083     4.083 4,000
85 Джіоєв Ілля Георгійович 1201 4.083     4.083 3,660
86 Качанов Андрій Дмитрович 1203 4.083     4.083 3,660
87 Новоточін Владислав Валерійович 1209 4.083     4.083 3,660
88 Дзюба Антоніна Михайлівна 1202 4.000     4.000 4,000
89 Горохов Максим Михайлович 1208 4.000     4.000 4,000
90 Опенчук Ігор Олегович 1211 4.000     4.000 3,660
91 Виноградов Олексій Миколайович 1205 4.000     4.000 3,660
92 Кучергін Анатолій Олександрович 1201 3.917 0,06 1 3.977 3,330
93 Кукуруза Родіон Володимирович 1206 3.917     3.917 3,660
94 Никончук Дмитро Русланович 1210 3.833     3.833 3,660
95 Карбишев Гліб Сергійович 1202 3.833     3.833 3,000
96 Данілов Даніїл Володимирович 1201 3.667     3.667 3,000
97 Матюшенков Михаіл Володимирович 1208 3.667     3.667 3,000
98 Ровен Данило Олександрович 1205 3.667     3.667 3,330
99 Малішенко Богдан Олегович 1210 3.583     3.583 3,000
100 Рябченко Андрій Андрійович 1205 3.417     3.417 3,000
               
  Декан судноводійного факультету            
               
  Голова курсантської ради факультету