Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Cудноводійний факультет
Професійне спрямування “Судноводіння”
Курс           2 Семестр        3
Кількість бюджетних місць 123 Ліміт стипендіатів 49,2
Місце у рейтингу ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Кокорєва Олена Олексіївна 1201 5.000 0,12 1,2 5,120 5
2 Виноградов Максим Олександрович 1206 5.000 0,12 1,2 5,120 5
3 Садова Марія Володимирівна 1208 5.000 0,12 1,2 5,120 5
4 Мокін Олексій Юрійович 1201 5.000 0,06 1 5.060 5
5 Даниленко Дмитро Сергійович 1202 5.000 0,06 1 5.060 5
6 Чумак Владислав Ігорович 1208 5.000 0,06 1 5,060 5
7 Поїзд Максим Сергійович 1209 5.000 0,06 1 5,060 5
8 Смоквина Ольга Віталіївна 1209 4.917 0,12 1,2 5,037 5
9 Сопільняк Вячеслав Геннадійович 1207 4.917 0,12 1,2 5,037 4,66
10 Толстіков Володимир Олександрович 1210 5.000 5,000 5
11 Бурдух Петро Карпович 1202 5.000 5.000 5
12 Дудник Руслан Юрійович 1202 5.000 5.000 5
13 Сацький Олександр Володимирович 1204 5.000 5.000 5
14 Перехрест Євгеній Олександрович 1204 5.000 5.000 5
15 Кущенко Максим Романович 1206 5.000 5,000 5
16 Волощук Руслан Едуардович 1208 5.000 5,000 5
17 Коваленко Ольга Сергіївна 1208 5.000 5,000 5
18 Тельпіс Олег Дмитрович 1209 4.917 0,06 2 4.977 5
19 Олексін Михайло Вікторович 1210 4.917 0,06 1 4.977 4,66
20 Лукашов Дмитро Ростиславович 1203 4.917 0,06 1 4.977 4,66
21 Щербаньов Владислав Володимирович 1205 4.917 4,917 5
22 Ширімов Станіслав Ігорович 1205 4.917 4,917 5
23 Текнеджян Лоліта Рафаелівна 1202 4.917 4.917 4,66
24 Колесников Дмитро Вячеславович 1203 4.917 4.917 4,66
25 Чех Ростислав Олександрович 1208 4.917 4,917 4,66
26 Гєнов Микола Геннадійович 1207 4.833 0,06 2 4.893 4,33
27 Верзун Олександр Юрійович 1207 4.833 0,06 2 4.893 4,66
27 Вдовенко Максим Володимирович 1204 4.833 4,833 5
28 Зав`ялов Ілля Олександрович 1205 4.833 4,833 5
29 Сваричевський Данило Вадимович 1209 4.833 4.833 5
30 Кабальников Микита Андрійович 1202 4.833 4.833 4,66
31 Білецький Дмитро Артемович 1203 4.833 4.833 4,66
33 Шахматов Максим Юрійович 1205 4.750 4,750 5
34 Кравченко Данило Васильович 1206 4.750 4,750 5
35 Горобець Олександр Іванович 1210 4.750 4.750 4,66
36 Замичковський Артем Сергійович 1201 4.750 4.750 4,66
37 Базилевич Артем Олексійович 1201 4.750 4.750 4,33
38 Кирилов Микита Валерійович 1203 4.750 4.750 4,33
39 Кузнецов Віктор Дмитрович 1208 4.667 4.667 4,66
40 Овчар Олександр Юрійович 1204 4.583 4.583 4,33
41 Медянка Михайло Юрійович 1202 4.583 4.583 4
42 Коджебаш Михайло Михайлович 1201 4.500 4.500 4,66
43 Ратушний Данило Ігорович 1205 4.500 4.500 4,66
44 Половинко Максим Дмитрович 1203 4.500 4.500 4,33
45 Іващенко Андрій Романович 1204 4.500 4.500 4,33
46 Медяник Богдан Віталійович 1205 4.417 0,06 1 4,477 4
47 Войналович Павло Петрович 1201 4.417 4.417 4,33
48 Ібрагім Надім Моріс 1202 4.417 4.417 4,33
49 Семенов Максим Юрійович 1204 4.417 4.417 4,33
50 Устенко Дмитро Павлович 1203 4.417 4.417 4
51 Кухаренко Єгор Денисович 1208 4.417 4.417 4
52 Притула Данило Олегович 1209 4.417 4.417 4
53 Бондаренко Павло Сергійович 1201 4.417 4,417 4
54 Грабовенко Андрій Олегович 1208 4.333 4.333 4,33
55 Камнєв Ігор Вячеславович 1201 4.333 4.333 4
56 Голубєв Олександр Максимович 1203 4.333 4.333 4
57 Жулякова Юлія Олександрівна 1207 4.167 0,12 1,2 4.287 4,66
58 Сафонов Володимир Миколайович 1209 4.250 4,250 4
59 Хоружин Нікіта Ігорович 1210 4.250 4,250 4,33
60 Кузнєцов Олексій Михайлович 1203 4.250 4.250 4,33
61 Перевертов Денис Сергійович 1204 4.250 4.250 4,33
62 Гуляк Олександр Сергійович 1206 4.250 4.250 4,33
63 Давиденко Ілля Вадимович 1206 4.250 4.250 3,66
64 Большан Софія Олександрівна 1207 4.250 4.250 3,66
65 Долгов Володимир Володимирович 1207 4.250 4.250 3,66
66 Панін Павло Дмитрович 1202 4.167 4.167 4,66
67 Черкашин Данило Олександрович 1210 4.167 4.167 3,66
68 Перегуда Андрій Артемович 1206 4.167 4.167 3,66
69 Швигар Дмитро Юрійович 1210 4.167 4.167 3,33
70 Глуглевич Владислав Володимирович 1203 4.083 4.083 4
71 Пожар Олег Олегович 1206 4.083 4,083 4
72 Компан Микола Володимирович 1210 4.083 4.083 3,66
73 Ободянський Олексій Костянтинович 1206 4.000 0,06 2 4,06 3,66
74 Венгер Кирило Олексійович 1206 4.000 4,000 4
75 Карнаухов Ельдар Олексійович 1210 4.000 4,000 3,66
76 Врадій Артем Олександрович 1203 4.000 4,000 3,33
77 Мужев Микита Сергійович 1206 3.917 0,06 1 3,977 4
78 Потєха Віталій Віталійович 1201 3.917 3,917 3,33
79 Стоянов Олександр Віталійович 1210 3.833 3,833 3,66
80 Герман Микола Андрійович 1209 3.750 0,06 2 3,810 3,66
81 Холодний Денис Віталійович 1203 3.750 0,06 1 3,810 3,33
82 Карагенов Віталій Павлович 1201 3.750 3,750 3,33
83 Івангородський Олександр Костянтинович 1207 3.667 3,667 3,33
84 Савельєв Нікіта Альбертович 1209 3.667 3,667 3,33
85 Задворний Олег Сергійович 1207 3.583 3,583 3
86 Склярський Олександр Миколайович 1208 3.583 3,583 3
87 Полімсестов Дмитро Ігорович 1204 3.333 3,333 3
88 Хорошилов Ігор Олександрович 1205 3,000 3,000 3
Декан судноводійного факультету
Голова курсантської ради факультету