Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Cудноводійний факультет                     
Професійне спрямування “Судноводіння”          
Курс           3   Семестр        6    
Кількість бюджетних місць 139 Ліміт стипендіатів   55,6  
               
Місце у рейтингу ПІБ Група  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал  Підстава
1 Янак Сюзанна Юріївна 1301 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
2 Рєконвальд Максим Едуардович 1308 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
3 Замараєв Єгор Вадимович 1309 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
4 Махно Віктор Янович 1302 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Мироненко Захар Андрійович 1302 5.000 0,06 1 5.060 5,000
6 Мяло Максим Юрійович 1312 5.000 0,06 1 5.060 5,000
7 Токаренко Владислав Андрійович 1304 5.000 0,06 1 5.060 5,000
8 Піткевич Олексій В`ячеславович 1305 5.000 0,06 1 5.060 5,000
9 Лянний Олександр Едуардович 1305 5.000 0,06 1 5.060 5,000
10 Гоц Максим Олександрович 1306 5.000 0,06 2 5.060 5,000
11 Пономарьова Катерина Максимівна 1306 5.000 0,06 1 5.060 5,000
12 Дідух Михайло Сергійович 1307 5.000 0,06 1 5.060 5,000
13 Бакал Денис Борисович 1301 5.000     5.000 5,000
14 Захаров Дмитро Володимирович 1301 5.000     5.000 5,000
15 Кебап Павло Олександрович 1301 5.000     5.000 5,000
16 Сологуб Ігор Володимирович 1301 5.000     5.000 5,000
17 Теренков Валерій Геннадійович 1311 5.000     5.000 5,000
18 Хашимі Руслан Емамуддін 1302 5.000     5.000 5,000
19 Абрамова Владислава Максимівна 1302 5.000     5.000 5,000
20 Онуфрик Володимир Святославович 1302 5.000     5.000 5,000
21 Бондарев Іван Максимович 1302 5.000     5.000 5,000
22 Грибанов Віктор Вадимович 1302 5.000     5.000 5,000
23 Крижний Владислав Альбертович 1312 5.000     5.000 5,000
24 Степанович Ігор Сергійович 1312 5.000     5.000 5,000
25 Зінченко Олексій Сергійович 1303 5.000     5.000 5,000
26 Мельник Микола Андрійович 1303 5.000     5.000 5,000
27 Лєсовіков Дмитро Іванович 1307 5.000     5.000 5,000
28 Шалар Олег Ігорович 1307 5.000     5.000 5,000
29 Шестак Сергій Всеволодович 1307 5.000     5.000 5,000
30 Липинський Семен Валерійович 1307 5.000     5.000 5,000
31 Заікін Андрій Ігорович 1308 5.000     5.000 5,000
32 Бозаджи Вячеслав Григорович 1308 5.000     5.000 5.000
33 Костащук Дмитро В`ячеславович 1306 4.929     4.929 5,000
34 Жеглов Денис Олександрович 1304 4.929     4.929 4,830
35 Зубков Ростислав Євгенович 1304 4.929     4.929 4,830
36 Гризов Дмитро Олександрович 1306 4.929     4.929 4,830
37 Ковальов Олександр Костянтинович 1304 4.857     4.857 4,830
38 Макеєв Олександр Олександрович 1307 4.857     4.857 4,830
39 Даценко Дмитро Ігорович 1301 4.857     4.857 4,830
40 Вомачко Олександра Вікторівна 1302 4.857     4.857 4,830
41 Нечаєв Сергій Сергійович 1303 4.857     4.857 4,830
42 Кісільов Максим Валерійович 1305 4.857     4.857 4,660
43 Брюсов Володимир Русланович 1304 4.786     4.786 4,660
44 Мельников Владислав Петрович 1305 4.786     4.786 4,500
45 Осмоловський Олексій Іванович 1301 4.643 0,12 1,2 4.763 4,500
46 Мушинський Сергій Олександрович 1301 4.714     4.714 4,330
47 Польовий Владислав Васильович 1308 4.714     4.714 4,330
48 Арнаутов Олександр Сергійович 1304 4.714     4.714 4,660
49 Бірюкова Валерія Ігорівна 1309 4.571     4.571 4,200
50 Стаценко Роман Валерійович 1301 4.571     4.571 4,500
51 Анісімова Юлія Андріївна 1303 4.571     4.571 4,330
52 Ясинецький Євген Олександрович 1303 4.571     4.571 4,330
53 Грабенко Максим Вячеславович 1309 4.500 0,06 1 4.560 4,400
54 Крикливий Артем Михайлович 1303 4.500     4.500 4,330
55 Вепро Андрій Миколайович 1308 4.500     4.500 4,330
56 Кожухар Артур Вікторович 1303 4,429     4,429 4,330
57 Журавльов Георгій Андрійович 1303 4.429     4.429 4,160
58 Бурлака Іван Іванович 1301 4.357     4.357 4,330
59 Сиротюк Микита Анатолійович 1307 4.357     4.357 4,160
60 Сагайдаков Богдан Денисович 1308 4.286 0,06 1 4.346 3,830
61 Пугач Денис Євгенійович 1301 4.286     4.286 4,160
62 Александров Микола Александрович 1309 4.214     4.214 4,000
63 Касько Даниїл Станіславович 1303 4.071 0,06 1 4.131 3,830
64 Карпець Іван Олександрович 1309 4.071     4.071 4,000
65 Молчанова Дар`я Юріївна 1301 4,071     4,071 4,000
66 Тимчишин Віталій Віталійович 1303 4.071     4.071 3,830
67 Широбоков Олександр Геннадійович 1309 4.071     4.071 3.800
68 Найденко Денис Владиславович 1303 4.071     4.071 3,660
69 Маруценко Ілля Вячеславович 1305 4.000     4.000 3,500
70 Братінов Андрій Юрійович 1301 3.929     3.929 3,830
71 Ханас Олександр Степанович 1303 3.929     3.929 3,660
72 Чекал Руслан Степанович 1309 3.857     3.857 3,800
73 Скарло Анатолій Михайлович 1306 3.786     3.786 3,500
74 Афонін Михайло Вадимович 1309 3.786     3.786 3,600
75 Налівалкін Даниїл Валерійович 1301 3.643     3.643 3,500
76 Матвієнко Микита Олегович 1311 3.571     3.571 3,400
77 Котлінський Данило Юсефович 1303 3.571     3.571 3,330
               
Декан судноводійного факультету            
               
Голова курсантської ради факультету