Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Cудноводійний факультет
Професійне спрямування “Судноводіння”
Курс 3 Семестр 5
Кількість бюджетних місць 108 43,2
Місце у рейтингу ПІБ Група Бал за шкалов А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал Підстава
1 Кашин Михайло Володимирович 1301 5.000 0,12 1,2 5.120 5,000
2 Савінок Ростислав Михайлович 1309 4.950 0,12 1, 2 5.070 4,830
3 Зінов`єв Андрій Ігорович 1301 5.000 0,06 1 5.060 5,000
4 Гоцульська Аліна Ігорівна 1304 5.000 0,06 1 5.060 5,000
5 Балакіна Анастасія Сергіївна 1307 5.000 0,06 1 5.060 5,000
6 Кубрак Владислав Вікторович 1301 5.000 5.000 5,000
7 Мисливець Віталій Олександрович 1302 5.000 5.000 5,000
8 Новіков Владислав Сергійович 1302 5.000 5.000 5,000
9 Терегеря Владислав Сергійович 1306 5.000 5.000 5,000
10 Іванов Руслан Денисович 1309 5.000 5.000 5,000
11 Бондар Максим Валерійович 1309 5.000 5.000 5,000
12 Батурін Владислав Ігорович 1307 4.900 0,06 1 4.960 4,830
13 Ковалів Олександр Олександрович 1304 4.950 4.950 5,000
14 Хлівненко Михайло Святославович 1301 4.950 4.950 4,830
15 Дмитренко Кристина Євгеніївна 1301 4.950 4.950 4,830
16 Павленко Костянтин Олегович 1307 4.950 4.950 4,830
17 Спиридоненко Вадим Юрійович 1303 4.900 4.900 4,830
18 Чанєв Василій Дем`янович 1306 4.900 4.900 4,830
19 Васкевич Максим Павлович 1309 4.900 4.900 4,830
20 Гогович Владислав Едуардович 1306 4.800 0,06 1 4.860 4,830
21 Іотка Станіслав Віталійович 1308 4.800 0,06 1 4.860 4,660
22 Сичов Микита Сергійович 1301 4.850 4.850 4,660
23 Самсутін Дмитро Олексійович 1302 4.800 4.800 4,500
24 Цінам Ілля Олександрович 1306 4.800 4.800 4,500
25 Тимошенко Артем Юрійович 1301 4.800 4.800 4,660
26 Крижановський Артем Володимирович 1301 4.800 4.800 4,660
27 Акмагамбетов Вячеслав Маратович 1303 4.700 0,06 1 4.760 4,660
28 Судика Антон Володимирович 1301 4.750 4.750 4,330
29 Ліпковський Андрій Вадимович 1306 4.700 4.700 4,500
30 Харченко Владислав Вікторович 1301 4.700 4.700 4,160
31 Головко Олексій Владиславович 1301 4.700 4.700 4,660
32 Сташок Володимир Юрійович 1309 4.600 0,06 1 4.660 4,500
33 Лопушанський Станіслав Олександрович 1302 4.650 4.650 4,160
34 Мерзликин Денис Вячеславович 1308 4.600 4.600 4,500
35 Семенченко Павло Володимирович 1309 4.600 4.600 4,160
36 Петров Олександр Іларіонович 1303 4.550 4.550 4,500
37 Чебан Євген Олегович 1306 4.550 4.550 4,160
38 Степанов Володимир Олегович 1306 4.550 4.550 4,160
39 Сорока Артем Віталійович 1309 4.400 4.400 4,330
40 Позняков Владислав Ігорович 1301 4.350 4.350 4,000
41 Піманов Артем Вячеславович 1302 4.350 4.350 3,830
42 Чумаченко Денис Дмитрович 1306 4.350 4.350 4,160
43 Малішенко Павло Вікторович 1308 4.300 4.300 4,160
44 Матвійчук Максим Олегович 1302 4.250 4.250 3,830
45 Албаєв Микита Олександрович 1302 4.200 4.200 3,830
46 Шулежко Олександр Геннадійович 1309 4.050 4.050 3,660
47 Родіонов Андрій Андрійович 1301 3.950 3.950 3,660
48 Шостак Володимир Олександрович 1302 3.900 3.900 3,660
49 Гусаченко Єгор Петрович 1303 3.800 3.800 3,830
50 Голодняк Олександр 1381 3,380 3,380 3,000
Декан судноводійного факультету
Голова курсантської ради факультету