Перший курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, Група 2151

 

 

Прізвище, ім`я та по батькові Номер навчальної

групи

Рейтинговий

бал

Примітка
1 2 3 4 5
Кількість бюджетних місць – 8

Ліміт стипендіатів – 3,2

1 Шнуренко Владислав Валерійович 2151 8,48
2 Казак Олексій Олексійович 2151 8,21
3 Шендерей Євгеній Олегович 2151 8,21
4 Жупанов Іван Іванович 2151 7,98
5 Меркулов Олександр Олегович 2151 7,94
6 Бабін Руслан Сергійович 2151 7,83
7 Ковальчук Костянтин Вікторович 2151 7,82
8 Горшков Євгеній Олексійович 2151 7,49

ГРУПИ 2101-2104

 

Прізвище, ім`я та по батькові Номер навчальної

групи

Рейтинговий бал Примітка
1 2 3 4 5
Кількість бюджетних місць – 42

Ліміт стипендіатів – 16.8

1 Майданік Ілля Вячеславович 2102 200
2 Соболевський Нікіта Сергійович 2101 200
3 Дем’яненко Ілля Анатолійович 2103 190,115
4 Гавриленко Денис Дмитрович 2104 188,45
5 Сарамотін Євген Олександрович 2104 186,489
6 Заболотний Андрій Вадимович 2103 186,11
7 Лапшин Артем Сергійович 2102 185,642
8 Сімків Ярослав Орестович 2101 185,069
9 Гугуєв Артем Олегович 2104 185,017
10 Кулеш Гліб Олегович 2103 184,757
11 Андріяш Максим Олегович 2102 183,925
12 Чекановський Андрій Олексійович 2102 182,053
13 Бурилін Кирил Володимирович 2101 177,735
14 Лисенко Станіслав Володимирович 2101 177,111
15 Соколов Дмитро Юрійович 2102 175,967
16 Ситник Олександр Русланович 2103 175,915
17 Кириллов Владислав Юрійович 2104 175,082
18 Іванов Микола Миколайович 2104 174,978
19 Євсєєв Максим Дмитрович 2101 174,605
20 Сотніков Микита Сергійович 2103 174,406
21 Жиленко Олег Андрійович 2103 173,73
22 Бозбей Дмитро Володимирович 2101 173,47
23 Боштан Ілля Вадимович 2101 173,21
24 Голубєв Гаррі Сергійович 2102 172,378
25 Гнатюк Богдан Ігорович 2103 171,806
26 Тарасов Сергій Олексійович 2104 171,754
27 Пясковський  Тимур Юрійович 2101 171,285
28 Паладій Олександр Михайлович 2102 171,05
29 Яжевський Олексій Ігорович 2103 170,557
30 Розмеріца Владислав Віталійович 2104 169,777
31 Шевченко Дмитро Сергійович 2104 169,406
32 Мамієнко Павло Вадимович 2103 168,451
33 Піпченко Микола Олегович 2104 168,217
34 Стульніков Владислав Юрійович 2103 167.644
35 Лиу Куанг Чионг 2102 167,384
36 Сухановський Даніїл Ігорович 2101 166,968
37 Шевченко Євгеній Васильович 2101 166,802
38 Ступак Андрій Сергійович 2101 164,578
39 Акдерлі Микола Миколайович 2102 163,379
40 Михайловський Олексій Ігорович 2104 148,659
41 Верпека Андрій Олександрович 2104 145,33
42 Хайваз Роман Анжійович 2101 139,712