Другий курс на базі ОКР “Молодший спеціаліст”, група 2251

Кількість бюджетних місць 5  Ліміт стипендіатів 2,0   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Побережний Ростислав Володимирович 2251 так 5     5 5  
2 Коротинський Микола Андрійович 2251 так 4,8 0,06 1 4,86 4,62  
3 Макоїд Георгій Валерійович 2251 так 4,4     4,4 4,37  
4 Тодоров Максим Михайлович 2251 так 4,1 0,06 1 4,16 3,87  

ГРУПИ 2201-2204

Курс 2   Семестр  3   
Кількість бюджетних місць 43  Ліміт стипендіатів 17,2   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Дем`яненко Ілля Анатолійович 2203 так 5 0,12 1,2 5,120 5  
2 Євсєєв Максим Дмитрович 2201 так 5     5,000 5  
3 Боштан Ілля Вадимович 2201 так 5 0,06 1 5,060 5  
4 Шевченко Євгеній Васильович 2201 так 5     5,000 5  
5 Соболевський Нікіта Сергійович 2201 так 5     5,000 5  
6 Яжевський Олексій Ігорович 2203 так 5     5,000 5  
7 Сотніков Микита Сергійович 2203 так 5     5,000 5  
8 Гавриленко Денис Дмитрович 2204 так 5     5,000 5  
9 Шевченко Дмитро Сергійович 2204 так 5     5,000 5  
10 Гугуєв Артем Олегович 2204 так 5     5,000 5  
11 Бозбей Дмитро Володимирович 2201 так 4,929 0,06 1 4,989 4,85  
12 Пясковський Тимур Юрійович 2201 так 4,929     4,929 4,85  
13 Лапшин Артем Сергійович 2202 так 4,857     4,857 4,71  
14 Майданік Ілля Вячеславович 2202 так 4,857     4,857 4,71  
15 Стульніков Владислав Юрійович 2203 так 4,857     4,857 4,71  
16 Піпченко Микола Олегович 2204 так 4,786 0,06 1 4,846 4,71  
17 Сарамотін Євген Олександрович 2204 так 4,786     4,786 4,71  
18 Чекановський Андрій Олексійович 2202 так 4,786     4,786 4,57  
19 Акдерлі Микола Миколайович 2202 так 4,786     4,786 4,57  
20 Розмеріца Владислав Віталійович 2204 так 4,714     4,714 4,57  
21 Соколов Дмитро Юрійович 2202 так 4,643     4,643 4,42  
22 Гнатюк Богдан Ігорович 2203 так 4,643     4,643 4,57  
23 Лисенко Станіслав Володимирович 2201 так 4,571     4,571 4,42  
24 Заболотний Андрій Вадимович 2203 так 4,571     4,571 4,28  
25 Ситник Олександр Русланович 2203 так 4,5     4,500 4,28  
26 Жиленко Олег Андрійович 2203 так 4,429     4,429 4,14  
27 Верпека Андрій Олександрович 2204 так 4,357     4,357 4  
28 Андріяш Максим Олегович 2202 так 4,357     4,357 4,14  
29 Тарасов Сергій Олексійович 2204 так 4,357     4,357 4,28  
30 Лиу Куанг Чионг 2202 так 4,214     4,214 4  
31 Голубєв Гаррі Сергійович 2202 так 4,214     4,214 3,85  
32 Сімків Ярослав Орестович 2201 так 4,143     4,143 4  
33 Бурилін Кирил Володимирович 2201 так 4,143     4,143 4  
34 Шепілов Владислав Олексійович 2204 так 4,143     4,143 4  
35 Кулеш Гліб Олегович 2203 так 4,143     4,143 3,85  
36 Мамієнко Павло Вадимович 2203   4,5 0,06 1 4,560 4,33  
37 Сухановський Даніїл Ігорович 2201   4,25     4,250 4  
38 Михайловський Олексій Ігорович 2204   4,083     4,083 3,66  
39 Іванов Микола Миколайович 2204   4     4,000 3,83  
40 Паладій Олександр Михайлович 2202   4     4,000 3,66  
41 Ступак Андрій Сергійович 2201   3,833     3,833 3,66  
42 Хайваз Роман Анжійович 2201   3,8     3,800 3,4  
43 Кириллов Владислав Юрійович 2204   3,8     3,800 3,6