Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет    автоматики                
                   
Спеціальність (спеціалізація) Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології    
                   
Курс 4; гр.4401,4402            
                   
Кількість бюджетних місць 30   Ліміт стипендіатів 12,0      
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Колєснік Станіслав Володимирович 4402 Так 5,000 0,06 2 5,060 5,00  
2 Литвак Олександр Володимирович 4402 Так 5,000     5,000 5,00  
3 Бегіашвілі Богдан Дмитрович 4402 Так 4,900 0,06 1 4,960 4,80  
4 Лісніченко Олег Юрійович 4402 Так 4,900     4,900 4,80  
5 Лутій Дмитро Володимирович 4401 Так 4,800     4,800 4,80  
6 Михальченко Артем Ігорович 4401 Так 4,600     4,600 4,60  
7 Шумаєв Ярослав Юрійович 4401 Так 4,600     4,600 4,60  
8 Поштару Данило Лівіуєвич 4401 Так 4,500 0,06 1 4,560 4,20  
9 Іванов Олександр Вікторович 4401 Так 4,400     4,400 4,40  
10 Федорова Юлія Михайлівна 4402 Так 4,300 0,06 1 4,360 3,80  
11 Яблуков Владислав Русланович 4401 Так 4,300     4,300 4,00  
12 Мурзак Олександр Володимирович 4401 Так 4,300     4,300 4,20  
13 Філіпчук Денис Валерійович 4401 Так 4,200     4,200 3,80  
14 Кавацюк Владислав Ігорович 4401 Так 4,000 0,12 1,2 4,120 4,00 Дитина учасника АТО
15 Іванов Дмитро Сергійович 4402 Так 4,000     4,000 3,80  
16 Шпаченко Євгеній Володимирович 4401 Так 3,800 0,06 1 3,860 3,60  
17 Корольчук Сергій Вікторович 4401 Так 3,700     3,700 3,60  
18 Моісєєв Дмитро Юрійович 4402 Так 3,700     3,700 3,60 Сирота
19 Цуркан Тимофій Валерійович 4401 Ні 4,000     4,000 3,60  
20 Карпов Дмитро Ігорович 4401 Ні 3,800     3,800 3,40  
21 Мамай Василь Максимович 4401 Ні 3,700     3,700 3,40  
22 Яворський Артем Сергійович 4401 Ні 3,500     3,500 3,20  
23 Лисіч Богдан Станіславович 4401 Ні 3,300 0,06 2 3,360 3,00  
24 Мельниченко Дмитро Расулович 4401 Ні 2,600     2,600 2,40  
25 Калінін Тарас Олександрович 4401 Ні 2,300     2,300 2,20  
26 Лінкар Юрій Геннадійович 4401 Ні 2,000 0,06 1 2,060 2,00  
27 Коломієць Георгій Якович 4401 Ні 2,000     2,000 2,00  
28 Григорина Станіслав Сергійович 4401 Ні 2,000     2,000 2,00  
29 Чумак Микита Анатолійович 4401 Ні 2,000     2,000 2,00  
30 Адамов Максим Юрійович 4402 Ні 2,000     2,000 2,00 Дитина учасника АТО