Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки      
                   
Спеціальність (спеціалізація) Морський та річковий траспорт        
Курс  4     Семестр  7      
Кількість бюджетних місць 28   Ліміт стипендіатів 11,2      
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5  
Бал  Підстава
1 Нямцу Сергій Володимирович 3401 Так 4,875     4,875 4,71  
2 Близнюк Віктор Вікторович 3401 Так 4,708     4,708 4,28  
3 Недосєйкін Віктор Андрійович 3401 Так 4,667     4,667 4,28  
4 Унгурян Андрій Ігорович 3401 Так 4,625     4,625 4,28  
5 Волошин Олексій Олександрович 3401 Так 4,625     4,625 4,28  
6 Морозов Костянтин Олександрович 3401 Так 4,583     4,583 4,28  
7 Пісчанський Вадим Юрійович 3401 Так 4,583     4,583 4,14  
8 Дзюба Євгеній Вікторович 3401 Так 4,542     4,542 4,14  
9 Губанов Сергій Олександрович 3401 Так 4,458     4,458 4  
10 Рутковський Данило Геннадійович 3401 Так 4,417     4,417 4  
11 Костоправ Едуард Вікторович 3401 Так 4,208     4,208 3,85  
12 Марчук Максим Борисович 3401 Так 4,083     4,083 3,57  
13 Лебідь Назарій Анатолійович 3401 Так 3,875     3,875 3,14  
14 Плагов Михайло Володимирович 3401 Так 3,958 0,06 1 4,018 3,14  
15 Мараренко Ярослав Олександрович 3401 Ні 4 0,06 1 4,060 3,42  
16 Стеблинський Дмитро Сергійович 3401 Ні 3,917     3,917 3,42  
17 Чайка Андрій Володимирович 3401 Ні 3,542     3,542 2,71  
18 Кривошеєв Володимир Олегович 3401 Ні 3,417     3,417 2,85  
19 Ільченко Олександр Юрійович 3401 Ні 3,25     3,250 2,42  
20 Бондаренко Олександр Ігорович 3401 Ні 3,25     3,250 2,57  
21 Турта Володимир Олександрович 3401 Ні 3,25     3,250 2,57  
22 Севернюк Крістіна Олегівна 3401 Ні 3,167     3,167 2,57  
23 Чернега Олексій Едуардович 3401 Ні 2,875     2,875 3  
24 Галстян Гарєгін Вазгенович 3401 Ні 2     2,000 2  
25 Вернигора Вячеслав Миколайович 3401 Ні 2     2,000 2  
26 Жечков Петро Іванович 3401 Ні 2     2,000 2  
27 Ледньов Олександр Михайлович 3401 Ні 2     2,000 2  
28 Жуков Олександр Сергійович 3401 Ні 2     2,000 2  
Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки    
Спеціальність (спеціалізація)   радіоелектронні пристрої системи та комплекси
Курс 4     Семестр 8    
Кількість бюджетних місць 9   Ліміт стипендіатів    
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал 
1 Степаненко Олександра Олександр. 5401 Так 5,000 0,06 5,060 5
2 Заїм Валерія Валеріївна 5401 Так 5,000   5 5
3 Платіка Ангеліна Олександрівна 5401 Так 5,000   5 5
4 Чулак Антоніна Іллівна 5401 Так 5,000   5 5
5 Переходнюк Ольга Вячеславівна 5401 Так 4,167 0,06 4,227 3,8
6 Мокану Анастасія Степанівна 5401 Так 4,083   4,083 3,6
7 Сикорська Катерина Олексіївна 5401 Так 4,083   4,083 3,6
8 Ганган Марія Михайлівна 5401 Так 3,75   3,75 3,6
9 Журбенко Ірина Миколаївна 5401 Так 3,667   3,667 3,4