Спеціалізація “Морський та річковий транспорт”


Курс 4 Семестр 8
Кількість бюджетних місць 35 Ліміт стипендіатів 14,0
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Алєксєєнко Олександр Володимирович 3401 Так 4,9 4,900 4,83
2 Якименко Марія Андріївна 3401 Так 4,8 4,800 4,83
3 Лавренцов Михайло Юрійович 3401 Так 4,7 0,06 1 4,760 4,5
4 Шевченко Юрій Миколайович 3401 Так 4,7 0,06 1 4,760 4,5
5 Слободянюк Ілля Сергійович 3401 Так 4,7 4,700 4,5
6 Ісарєв Олексій Миколайович 3402 Так 4,7 4,700 4,5
7 Проскурін Олексій Владленович 3402 Так 4,6 4,600 4,66
8 Сталінов Михайло Вікторович 3402 Так 4,45 0,06 1 4,510 4,33
9 Чебан Денис Сергійович 3402 Так 4,35 0,06 1 4,410 4,33
10 Опанасенко Станіслав Олександрович 3401 Так 4,4 4,400 4,33
11 Чумаченко Владислав Володимирович 3401 Так 4,4 4,400 4,33
12 Лозгачов Андрій Сергійович 3401 Так 4,4 4,400 4,16
13 Євітченко Даніїл Іванович 3401 Так 4,3 4,300 4,16
14 Киселик Володимир Миколайович 3401 Так 4,25 4,250 4,33
15 Гайдаржи Володимир Володимирович 3402 Так 4,15 4,150 4
16 Агапцев Дмитрій Андрійович 3401 Так 4 4,000 3,83
17 Чебан Іван Валерійович 3402 Так 3,9 3,900 3,5
18 Йорж Євген Валерійович 3401 Так 3,95 3,950 3,83
19 Семененко Олександр Костянтинович 3402 Так 3,95 3,950 3,83
20 Гринько Максим Анатолійович 3401 Так 3,7 0,06 1 3,760 3,5
21 Наконечний Тарас Сергійович 3401 Так 3,6 0,06 1 3,660 3,33
22 Жиленков Олексій Іванович 3402 Так 3,65 3,650 3,5
23 Санжарівський Віталій Олександрович 3402 Так 3,65 3,650 3,33
24 Куцеложченко Владислав Сергійович 3401 Ні 3,9 3,900 3,66
25 Федькайло Євгеній Юрійович 3401 Ні 3,85 3,850 3,5
26 Іванов Вадим Вікторович 3401 Ні 4,25 4,250 4,16
27 Подлевських Євгеній Денисович 3401 Ні 3,65 3,650 3,33
28 Сікора Дионисій Миколайович 3402 Ні 3,65 3,650 3,33
29 Уманець Андрій Вікторович 3401 Ні 3,65 3,650 3,66
30 Лютін Антон Вадимович 3401 Ні 3,55 3,550 3,33
31 Нерубайський Павло Костянтинович 3401 Ні 3,5 3,500 3,16
32 Вєтров Микола Сергійович 3401 Ні 3,3 3,300 2,83
33 Піддубний Максим Леонідович 3401 Ні 2,8 2,800 2,5
34 Коник Олексій Сергійович 3402 Ні 2,65 2,650 2,66


Спеціалізація “Радіотехніка”


Національний університет “Одеська морська академія”
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
Факультет Електромеханіки і радіоелектроніки
Спеціальність (спеціалізація) радіоелектронні пристрої системи та комплекси
Курс 4 Семестр 7
Кількість бюджетних місць 9   Ліміт стипендіатів 3,6
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5
Бал Підстава
1 Степаненко Олександра Олександр. 5401 Так 5 0,06 1 5,060 5
2 Платіка Ангеліна Олександрівна 5401 Так 5 5 5
3 Заїм Валерія Валеріївна 5401 Так 4,909 4,909 5
4 Чулак Антоніна Іллівна 5401 Так 4,909 4,909 5
5 Переходнюк Ольга Вячеславівна 5401 Ні 4,455 0,06 2 4,515 4,8
6 Мокану Анастасія Степанівна 5401 Ні 4,136 4,136 4,2
7 Журбенко Ірина Миколаївна 5401 Ні 4,045 0,06 1 4,105 3,6
8 Сикорська Катерина Олексіївна 5401 Ні 4,591 4,591 4,4
9 Ганган Марія Михайлівна 5401 Ні 3,773 3,773 3,6