Національний університет “Одеська морська академія” 
рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет    автоматики                
                   
Спеціальність (спеціалізація) Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології    
         
                   
Курс 2; гр. 4201,4202            
                   
Кількість бюджетних місць 37   Ліміт стипендіатів   15    
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Голобородько Владислав Анатолійович 4202 Так 4,600 0,06 2 4,660 4,00  
2 Тарасенко Дмитро Олексійович 4202 Так 4,300 0,06 1 4,360 4,00  
3 Дочев Сергій Вячеславович 4201 Так 4,300     4,300 4,00  
4 Барков Владислав Юрійович 4201 Так 4,200 0,06 1 4,260 3,66  
5 Кіфа Владислава Сергіївна 4202 Так 4,200 0,06 1 4,260 3,66  
6 Третьяков Максим Олександрович 4201 Так 4,200     4,200 4,00  
7 Тимофеєв Микита Володимирович 4201 Так 4,200     4,200 3,66  
8 Крашинський Костянтин Вікторович 4201 Так 4,200     4,200 3,66  
9 Очеретнюк Нікіта Андрійович 4202 Так 4,100 0,06 1 4,160 3,66  
10 Рашков Ярослав Віталійович 4201 Так 4,100     4,100 3,33  
11 Трухін Павло Олексійович 4202 Так 4,100     4,100 3,33  
12 Варганік Дмитро Сергійович 4201 Так 4,100     4,100 3,66  
13 Омельяненко Костянтин Олегович 4201 Так 4,100     4,100 3,66  
14 Хатьян Роберт Володимирович 4201 Так 4,000     4,000 4,00  
15 Олійник Ігор Володимирович 4201 Так 4,000     4,000 3,33  
16 Плетньов Максим Ігорович 4201 Так 4,000     4,000 3,33  
17 Бакаєв Руслан Олександрович 4202 Так 3,900     3,900 3,66  
18 Бакрджян Артур Арутюнович 4201 Так 3,800     3,800 3,66  
19 Шестаков Лев Костянтинович 4201 Так 3,800     3,800 3,66  
20 Іванов Олександр Вікторович 4202 Так 3,700     3,700 3,33  
21 Говоров Костянтин Дмитрович 4201 Так 3,700     3,700 3,66 Дитина учасника АТО
22 Аланія Леонід Зурабович 4201 Так 3,500     3,500 3,33  
23 Супрун Роман Андрійович 4201 Так 3,500     3,500 3,33  
24 Лисиця Дмитро Володимирович 4201 Ні 3,700     3,700 3,66  
25 Алімов Олег Євгенійович 4201 Ні 3,500     3,500 3,00  
26 Савчин Артур Юрійович 4201 Ні 3,300     3,300 3,33  
27 Глущенко Валерій Владиславович 4201 Ні 3,100 0,06 2 3,160 3,00  
28 Білоконь Кирило Павлович 4202 Ні 3,100     3,100 3,00  
29 Дубовик Максим Олексійович 4202 Ні 3,100     3,100 3,00  
30 Бесков Микола Андрійович 4201 Ні 3,100     3,100 2,66  
31 Сільченко Олексій Леонідович 4201 Ні 2,900 0,06 1 2,960 3,00  
32 Діхтяренко Аліна Валеріївна 4202 Ні 2,700 0,06 1 2,760 2,66  
33 Шеметенков Даниїл Олегович 4202 Ні 2,700     2,700 2,66  
34 Нарцев Сергій Сергійович 4201 Ні 2,500     2,500 2,33  
35 Ратєєв Олексій Борисович 4201 Ні 2,400     2,400 2,33  
36 Ніколаєв Микола Андрійович 4201 Ні 2,000     2,000 2,00  
37 Левицький Денис Олександрович 4201 Ні 2,000     2,000 2,00