Національний університет “Одеська морська академія” 
                         Рейтинг успішності для призначення академічної стипендії
                   
Факультет    автоматики                
                   
Спеціальність (спеціалізація) Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології    
         
Курс 1; гр. 4101, 4102     Семестр 1      
                   
Кількість бюджетних місць 38   Ліміт стипендіатів 16      
                   
Місце у рейтингу ПІБ Група Своєчасність складання сесії  Бал за шкалою А-Е Додаткові бали Рейтинговий бал Бал за шкалою 2-5 Примітки
Бал  Підстава
1 Шестаков Лев Костянтинович 4101 Так 4,857     4,857 4,75  
2 Дочев Сергій Вячеславович 4101 Так 4,571     4,571 4,25  
3 Крашинський Костянтин Вікторович 4101 Так 4,429     4,429 4,00  
4 Тарасенко Дмитро Олексійович 4102 Так 4,071 0,06 1 4,131 3,75  
5 Голобородько Владислав Анатолійович 4102 Так 4,071 0,06 2 4,131 3,75  
6 Олійник Ігор Володимирович 4101 Так 4,071     4,071 3,75  
7 Кіреєв Нікіта Сергійович 4102 Так 4,000     4,000 4,00  
8 Супрун Роман Андрійович 4101 Так 4,000     4,000 3,25  
9 Рашков Ярослав Віталійович 4101 Так 4,000     4,000 3,75  
10 Леонідова Катерина Сергіївна 4102 Так 4,000     4,000 3,75  
11 Плетньов Максим Ігорович 4101 Так 3,929     3,929 3,50  
12 Трухін Павло Олексійович 4102 Так 3,929     3,929 3,50  
13 Лисиця Дмитро Володимирович 4101 Ні 4,143     4,143 3,50  
14 Нарцев Сергій Сергійович 4101 Ні 4,000     4,000 3,25  
15 Алімов Олег Євгенійович 4101 Ні 3,857     3,857 3,50  
16 Бакрджян Артур Арутюнович 4101 Ні 3,786     3,786 3,50  
17 Тимофеєв Микита Володимирович 4101 Ні 3,786     3,786 3,50  
18 Лисюк Анжеліка Сергіївна 4102 Ні 3,714     3,714 3,50  
19 Омельяненко Костянтин Олегович 4101 Ні 3,714     3,714 3,25  
20 Третьяков Максим Олександрович 4101 Ні 3,714     3,714 3,25  
21 Бесков Микола Андрійович 4101 Ні 3,643     3,643 3,00 Дитина шахтаря
22 Глущенко Валерій Владиславович 4101 Ні 3,571 0,06 2 3,631 2,75  
23 Хатьян Роберт Володимирович 4101 Ні 3,571     3,571 3,25  
24 Шеметенков Даниїл Олегович 4102 Ні 3,571     3,571 3,25  
25 Очеретнюк Нікіта Андрійович 4102 Ні 3,500 0,06 1 3,560 3,00  
26 Говоров Костянтин Дмитрович 4101 Ні 3,500     3,500 3,25 Дитина учасника АТО
27 Кіфа Владислава Сергіївна 4102 Ні 3,429 0,06 1 3,489 3,25  
28 Дубовик Максим Олексійович 4102 Ні 3,429     3,429 3,00  
29 Діхтяренко Аліна Валеріївна 4102 Ні 3,357 0,06 1 3,417 2,75  
30 Білоконь Кирило Павлович 4102 Ні 3,357     3,357 3,00  
31 Іванов Олександр Вікторович 4102 Ні 3,286     3,286 3,25  
32 Аланія Леонід Зурабович 4101 Ні 3,143     3,143 3,00  
33 Ратєєв Олексій Борисович 4101 Ні 3,143     3,143 3,50  
34 Бакаєв Руслан Олександрович 4102 Ні 3,143     3,143 2,75  
35 Сільченко Олексій Леонідович 4101 Ні 3,071 0,06 1 3,131 2,75  
36 Барков Владислав Юрійович 4101 Ні 3,071 0,06 1 3,131 2,75  
37 Варганік Дмитро Сергійович 4101 Ні 2,786     2,786 2,50  
38 Левицький Денис Олександрович 4101 Ні 2,714     2,714 2,75