Img 975818 серпня завершився навчальний сбір, який був організован при Інституті Військово-Морських Сил та відбулась урочиста церемонія присяги на вірність Україні випускників кафедри військової підготовки Національного університету “Одеська морська академія.

125 курсантів університету, з яких 124 є студентами навчальних закладів та 1 – військовослужбовець, пройшли програму військової підготовки офіцерів запасу, склали успішно випускний іспит та прийняли присягу на вірність Україні. Випускникам присвоєно звання молодших лейтенантів запасу. З привітальним словом до випускників звернулися керівництво та представники вишу. Молодшим лейтенантам побажали успіхів у подальшій діяльності.

Кафедра здійснює підготовку офіцерів запасу для ВійськовоМорських Сил Збройних Сил України. Підготовка проводиться за власним бажанням курсантів на контрактній основі за межами часу, відведеного для опанування навчального плану основної спеціальності (спеціалізації). Передбачена підготовка й інших громадян України, які не є курсантами університету.

Підготовку забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, які мають великий досвід служби на кораблях військово-морського флоту. Особи, які навчаються, проходять підготовку на відповідних тренажерах і реальному обладнанні, що використовується на військових кораблях.

За результатами успішного виконання програми підготовки особам, які завершили навчання присвоюється звання молодшого лейтенанта запасу Збройних Сил України.