Img 974318 серпня Юрій Крук, Голова Одеської районної державної адміністраціїдепутат Одеської обласної ради та Віталій Кіндратів, Голова Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації) відвідали Національний університет “Одеська морська академія”.

Зустріч відбулася з першим проректором НУ “ОМА” Шемякіним О.М. та директорами навчально-наукових інститутів з метою знайомства з університетом, його історією, матеріально-технічною базою, новітніми морськими тренажерами та методичним забеспеченням. В ході зустрічі були обговорені актуальні питання, що стосуються морської освіти та підготовки майбутніх моряків, а також перспективи подальшого співробітництва. Крім того, гостям була проведена ознайомча екскурсія навчальними корпусами університету.