Згідно результатів Першого щорічного рейтингу Асоціації правників України правнича школа Національного університету “Одеська морська академія” посіла 18 місце в рейтингу.

Вітаємо викладацько-студентський колектив  навчально-наукового інституту морського права та менеджменту з високою оцінкою їхньої співпраці на шляху розвитку школи морського права!

Детальніше за посиланням:  https://uba.ua/documents/gallery/2021/Rating21/Raiting.pdf

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об’єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади України.

Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

З моменту заснування Асоціація невпинно розширює масштаби своєї діяльності, а також рівень завдань. При такому стрімкому розвитку наша організація незмінно залишається на принципових постулатах її діяльності: незалежність, відкритість, аполітичність, демократичність, рівноправність членів тощо.

Робота Асоціації правників України побудована на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. За весь час роботи ми спромоглися стати найдинамічнішою та найактивнішою організацією правників в Україні, заявили про себе за межами країни та зайняли активну позицію з багатьох питань юридичного життя України.

Наразі членами АПУ є більше 6 тисяч правників з усіх регіонів нашої країни, серед яких: юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації налічує ще понад тисячу майбутніх юристів з більш ніж півсотні навчальних закладів України.