27 жовтня відбувся День відкритих дверей online в Національному університеті «Одеська морська академія» у соцмережі facebook у прямій трансляції на сторінці відділу довузівської підготовки, а також в ZOOM, де абітурієнти та всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в університеті. Проводила трансляцію у facebook Кравцова О.О. – начальник відділу довузівської підготовки НУ «ОМА», ведучим Zoom-конференції був Кулаков М.О. – відповідальний секретар приймальної комісії НУ «ОМА». Відвідувачам надавали консультацію представники навчальних/організаційних структурних підрозділів НУ “ОМА”: навчально-наукового інституту навігації, навчально-наукового інституту інженерії, навчально-наукового інституту автоматики та електромеханіки, навчально-наукового інституту морського права та менеджменту, Інституту ВМС НУ «ОМА», організаційно-стройового відділу та ін.

Сподіваємося, що ця зустріч була плідною і сьогоднішні абітурієнти стануть курсантами-першокурсниками Національного університету «Одеська морська академія».