19 жовтня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбулась зустріч з представниками компанії Univis та Conbulk Shipmanagement з метою зустрічі з ректором НУ “ОМА”, знайомства з університетом та обговорення питань щодо перспектив співробітництва. Також гостям була проведена екскурсія університетом, під час якої гості мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою НУ «ОМА».

«Унівіс» – крюїнгова компанія України, яка надає своїм клієнтам висококваліфікованих моряків. Усі їхні моряки проходять багатоступеневу систему відбору, в результаті якої визначається їх відповідність сучасним міжнародним стандартам і вимогам певних судновласників. Організаційна структура компанії «Унівіс», сучасне технічне і програмне забезпечення дозволяють оперативно реагувати на запити судновласників, а також дозволяє планувати і своєчасно здійснювати зміни екіпажів на більш ніж 275 судах наших клієнтів. CONBULK SHIPMANAGEMENT знаходиться у Греції і є транспортером у водній галузі, який є перевіреним постачальником послуг, пропонує першокласне обслуговування.