3 листопада у Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась зустріч представників компаній OLDENDORFF та ASP Crew Management Services Ukraine Ltd з представниками НУ “ОМА”. Мета заходу полягала у зустрічі з ректором НУ «ОМА» та ознайомленні партнерів компаній з приміщеннями та інфраструктурою університету, обговоренні подальшої кооперації. Раніше між НУ «ОМА» та компанією OLDENDORFF було підписано меморандум про співробітництво стосовно набору курсантів НУ «ОМА» на практику в OLDENDORFF.

OLDENDORFF – компанія, що є провідним оператором суховантажних суден у світі. Завдяки 4500 співробітникам з 60 країн, 20 офісам, компанія здатна задовольнити потреби клієнтів у великому вантажному транспорті. Спеціалізована команда складається з експертів з обробки вантажів, морських архітекторів, інженерів та капітанів. Можливості компанії дозволяють клієнтам використовувати великі судна на далеких маршрутах, що призводить до економії ресурсів. Віддані своїй справі люди та фінансовий стан компанії дозволяють забезпечити якісними послугами клієнтів.

OLDENDORFF пропонує широкий спектр посад для моряків на своїх вантажних суднах, що працюють по всьому світу. Компанія наймає найкращих моряків та є прекрасним місцем для їх розвитку та кар’єрного зросту.

ASP Crew Management – постачальник послуг у галузі взаємовідносин між власниками, операторам суден та екіпажем. Пропонує гнучкі та індивідуальні рішення для задоволення конкретних потреб своїх клієнтів. Цифрова система управління екіпажами дозволяє компанії ефективно контролювати та керувати командами, маючи чітке уявлення про їх благополуччя, безпеку та навчання.