17 листопада на базі Національного університету «Одеська морська академія» відбулась у комбінованому форматі Науково-технічна конференція молодих дослідників “Суднові енергетичні установки: експлуатація та ремонт”.
Присутність на даному заході було застосовано онлайн – для участі здобувачів,  оффлайн – для науково-педагогічних працівників: доктори, професори, доценти НУ «ОМА», з кафедр: суднової теплоенергетики, технології матеріалів і судноремонту, суднових енергетичних установок, технічної експлуатації флоту, безпеки життєдіяльності, теоретичної механіки, суднових допоміжних установок і холодильної техніки, англійської мови. Відкривав захід директор ННІ інженерії НУ «ОМА» – Колегаєв М.О., з пленарним докладом “Морська освіта в Україні” виступив ректор НУ «ОМА» – Міюсов М.В. Зацікавленість учасників піднятою темою доповіді викликала живе обговорення у аудиторії за підтримкою заступника директора з наукової роботи ННІІ Обертюра К.Л.

Під час конференції відбулось обговорення наукових доповідей у двох секціях : експлуатація і ремонт СЕУ, суднові енергетичні установки і системи. Керівником секції ЕіРСЕУ був Голіков В.А., а секцією СЕУіС керував Сагін С.В.
За результатами конференції будуть опубліковані матеріали та найкращі доповіді рекомендовані до друку в науковому збірнику “Суднові енергетичні установки” (що входить до категорії “Б”  фахових видань МОН).