Img C943955944a7708c6eed5ca918e1e3ac V18 – 19 листопада на базі Національного університету «Одеська морська академія» проходить на платформі Zoom науково-технічна конференція “Судноводіння, морські перевезення та технології”.

На даному заході були присутні представники з технічного університету міста Варна, курсанти та викладачі-науковці НУ «ОМА»: доктори, професори, доценти з кафедр: судноводіння, управління судном, морських перевезень, електронних комплексів судноводіння, теорії та устрою судна, морських технологій, англійської мови. Відкривав захід директор навчально-наукового інституту навігації НУ «ОМА» – Ворохобін І.І., з пленарним докладом виступив ректор НУ «ОМА» Міюсов М.В

Тематика конференції: сучасні методи та засоби річкової та морської навігації; безпека судноплавства; управління рухом суден; розвиток транспортних технологій морських перевезень; розвиток систем Е-навігації; людський елемент, підготовка фахівців.

За результатами конференції будуть опубліковані “Матеріали конференції” та найкращі доповіді рекомендовані до друку в науковому збірнику “Судноводіння” (що входить до категорії “Б” фахових видань МОН).