12 вересня в басейні екіпажу Національного університету “Одеська морська академія” з нагоди Дня фізичної культури та спорту були проведені змагання з плавання на першість НУ “ОМА” у запливі на дистанцію 50 метрів. У змаганнях взяли участь команди першого курсу навчально-наукових інститутів НУ «ОМА»: навігації, інженерії, автоматики та електромеханіки, морського права і менеджменту.

Також, в Інституті Військово-Морських Сил НУ «ОМА» відбулися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Курсанти всіх навчальних курсів військово-морського закладу взяли участь в забігу на дистанції 5 км та товариському турнірі з міні-футболу. Традиційно, військові показали високий рівень фізичної підготовки, дух здорового суперництва та справжню волю до перемоги.

Щороку в Україні у другу суботу вересня відзначають День фізичної культури і спорту – свято підтримки здорового способу життя і корисної фізичної діяльності. Це свято в Україні відзначається всюди, НУ «ОМА» долучився до святкувань, присвятивши весь день спорту та здоровому способу життя.

Вітаємо всіх зі святом та бажаємо міцного здоров’я й наснаги!