Шановні співробітники та курсанти академії, шановні колеги!

В Україні введено воєнний стан. Прошу зберігати спокій та розсудливість. За рекомендацією Міністерства освіти і науки України в академії оголошено двотижневі канікули з 28 лютого. По можливості залишайтеся вдома. Академія працює в оперативному режимі для забезпечення життєдіяльності. Оформлення курсантів на плавальну практику тимчасово зупинене. Звертаю увагу курсантів, які навчаються за контрактом, на період воєнного стану припинене нарахування пені у разі затримки оплати за навчання. Прошу курсантів за необхідності вирішення термінових питань звертатися до курсових офіцерів та директорів інститутів, або особисто до мене. Прошу використовувати різні засоби дистанційної комунікації.

У цей складний для всіх нас час хочу звернутися до вас зі словами щирої підтримки. Життя не завжди складається так, як ми планували. Учора ти планував, до якої компанії піти на практику, а сьогодні зненацька чуєш вибухи війни. Під час таких подій нам слід підтримувати всіх, хто нам близький і дорогий. Ми підтримуємо улюблених, близьких родичів, друзів та просто добрих людей. Ми гуртуємось і допомагаємо у скрутну годину один одному, не залишаємо в біді тих, кому потрібна допомога.

В умовах військової агресії для нас вкрай важливою є підтримка з боку міжнародних партнерів. Слова щирої підтримки вже висловили багато наших партнерів – університетів, які є членами Міжнародної асоціації морських університетів, компаній з різних країн світу, а також інших міжнародних морських інституцій.

Підтримаємо Україну разом!

З повагою,

ректор НУ «ОМА»                  Михайло Міюсов

Podpys Myyusova130