30 вересня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся візит представників компанії Forest Wave Navigation та Danica Maritime Services з метою зустрічі з ректором НУ “ОМА”, знайомством з університетом та його матеріально-технічною базою, підготовки кадетської програми та обговорення питань щодо співробітництва. Також гостям була проведена екскурсія по університету. Forest Wave Navigation – молода судноплавна компанія, яка пропонує повний спектр послуг, включаючи фрахтування, експлуатацію, управління судами, розробку проектів, а також продаж і купівлю. Активно працює в сегменті багатоцільових суден у морських перевезеннях вантажу на короткі дистанції. Більшість експлуатованих ними суден мають вантажопідйомність від 4 000 до 12 000 тонн, ходять під прапором Нідерландів, мають льодовий клас і мають крани. Ці судна експлуатуються загалом в європейських водах і Атлантичному басейні. У діяльність компанії входить комерційний менеджмент (36 суден), технічний менеджмент і управління екіпажем (12 суден), а також володіння суднами. Сьогодні в компанії працює офісний персонал з 36 осіб, а на суднах – близько 150 моряків. Компанія пропонує своїм клієнтам відмінне і своєчасне обслуговування, ефективне управління суднами, керуючи ними, а також укомплектовує їх добре навченим персоналом, щоб не тільки виправдати очікування замовників і судновласників, а й випередити їх.

Danica Maritime Services – провідний постачальник висококваліфікованих морських офіцерів з України. Компанія надає велику кількість морських офіцерів першокласним судновласникам по всьому світу. Концепція компанії – з’єднати вимогливих судновласників з висококваліфікованими моряками завдяки надійним крюїнговим послугам, що перевищують найвищі галузеві стандарти.