17 грудня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся візит представників грецької компанії «NAFTOMAR Shipping & Trading Co Ltd» з метою проведення семінару «One Day LPG/Carrier Introduction Course» для курсантів університету.

Лекція включала наступні теми: історія газовозів для перевезення зріджених нафтових газів, визначення ЗНГ суден, тип суден та їх конструкція, класифікація видів грузу, обладнання на борту газовозів, навантажувально-розвантажувальні роботи, протипожежний захист та спеціальні системи і т. д.

До іноземної делегації увійшли: Гамраоуі Тзічант – операційний менеджер, Карафотіа Марія – менеджер з крюїнгу.

«NAFTOMAR Shipping & Trading Co Ltd» – лідер у сфері міжнародних послуг з  транспортування зріджених газів.