6 грудня 2021 р. відбулися загальні збори (координаційна нарада) консорціуму партнерів-виконавців Еразмус+ проєкту «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QuaRSU), що були проведені онлайн.

У зборах взяли участь представники партнерських організацій Європейського Союзу: Ягеллонського університету у Кракові та Варшавської школи економіки (Польща), Університету прикладних наук м. Таллінн та Естонського агентства кваліфікацій (Естонія), Політехнічного інституту Коімбра (Португалія), Національного університету Ірландії (Ірландія) та партнерських організацій України: Національного університету «Одеська морська академія», Національного лісотехнічного університету України, Сумського державного університету, Донецького державного університету управління, Херсонського національного технічного університету, Федерації роботодавців України та Національного агентства кваліфікацій.

Національний університет «Одеська морська академія» представляли проректор з науково-педагогічної роботи проф. Вадим Захарченко та спеціаліст міжнародного відділу Олександра Супрун.

Модераторами заходу були координатор проєкту QUARSU д-р Марек Франкович (Ягеллонський університет у Кракові) та координатор діяльності українських партнерів (національний координатор) проф. Вадим Захарченко (Національний університет «Одеська морська академія»).

Під час зборів були обговорені поточні результати та основні здобутки проєкту, основні виклики та план подальшої спільної роботи, зокрема, організації наступних тренінгів для науково-педагогічних працівників українських університетів, закупівлі обладнання та утворення в українських університетах центрів визнання.

Проведений захід сприяв демонстрації здобутків партнерів проєкту та надихнув консорціум на подальшу плідну роботу.