31 березня 2023 року на базі Національного Університету «Одеська морська академія» відбулось розширене засідання робочих груп з питань методичного, організаційного та аналітичного забезпечення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (далі –ЄДКІ) за спеціальністю «Морський та внутрішній водний транспорт» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти та рівні фахової передвищої освіти.
Засідання проводилось під головуванням проректора  з науково-педагогічної роботи д.т.н., професора Вадима Захарченка. У засіданні взяли участь представники  Національного Університету «Одеська морська академія», Херсонської державної морської академії, Одеського національного морського університету, Державного університету інфраструктури і технологій, Дунайського інституту Національного Університету «Одеська морська академія», а також фахових коледжів, що входять до складу Національного Університету «Одеська морська академія» та Херсонської державної морської академії.
На засіданні були обговорені питання розроблення програми ЄДКІ за спеціальністю «Морський та внутрішній водний транспорт» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти та рівні фахової передвищої освіти.
За підсумками засідання був узгоджений план спільних дій та порядок взаємодії фахівців морських закладів освіти для розроблення програм ЄДКІ.
Cymera 20230331 141510 1