received_14962315637442247 квітня на факультеті морського права і менеджменту НУ «ОМА» пройшов традиційний 3 правовий турнір. Учасникам були запропоновані завдання, які не мають однозначного рішення на актуальні теми – можливість існування правової держави, проблема дозволу одностатевих шлюбів в Україні, можлива реформа медицини, право на смерть та інші. Командам пропонувалося запропонувати своє рішення в якості Доповідача, знайти недоліки доповіді в якості Опонента, проаналізувати роботу як Рецензент або висловитися як Спостерігач. У турнірі брали участь 4 команди 1 і 2 курсу, напряму «правознавство». Тренерами команд виступили викладачі факультету Степанов С.В., Кобван А.В., Вишневський В.Л. і Беспалов О.В. До складу журі були запрошені практикуючі юристи – адвокати Цуркан С.В., Григоренко Ю.С., Чернушич С.Н., представники ГТУЮ в Одеской області Швець Н.В., КУПР О.Р., викладачі НУ «ОМА» Савич О.С . і Бельо Л.Ю. Провідною виступила адвокат, асистент кафедри морського права Немерцалова С.В.

У результаті 4 боїв переможцем стала команда 2 курсу De jure de facto volume 2 у складі: Богодуховї Марії, Торопенко Діани, Кубинець Анастасії, Гніліченко Валентини, капітана команди Гук Євгенія під керівництвом Степанової С.В.

Учасники отримали грамоту, призи та подарунки. Вітаємо переможців!

received_1496233123744068