Н О В И Н И

та К О Р И С Н І  П О С И Л А Н Н Я


  • Національний університет “Одеська морська академія” отримала доступ до Web of Science а ви соромитеся запитати з чого почати? – все це в минулому – 13 хвилинне відео, що робити. 

    Тим хто давно не заходили на платформу, невже ви досі не знаєте про нову візуалізацію результатів (теж у відео) а можливо ваші колеги не знають – то можна поширити інформацію

           Відео “Пошук та аналіз літератури у Web of Science”

         Дані сайти пропонують вебінари про методи використання Web of Science – П О С И Л А Н Н Я

  • Національному університету “Одеська морська академія” надано вільний доступ до електронних наукових баз даних Scopus та Web of Science.

        Для отримання вільного доступу  треба авторизуватись з будь-якого комп’ютера який             належить до зовнішньої IP-адреси НУ “ОМА”, а саме з комп’ютерів, які підключено до мережі             Інтернет на території університету, за наступними посиланнями:

      –  Web of Science
      –  Scopus

       Після авторизації з IP-адреси НУ “ОМА” можно вільно користуватись наукометричною базою        даних Web of Science з інших комп’ютерів та мобільних носіїв протягом 6 місяців.

 

  • Корисна інформація стосовно Scopus

         Щоб визначити, які імена авторів повинні бути згруповані по одному номеру ідентифікатора,              ідентифікатор автора Scopus використовує алгоритм, який зіставляє імена авторів на основі їх            приналежності, адреси, предметної області,  назви джерела, дат публікації, цитування та                      співавторів. Документи з недостатнім обсягом даних можуть не збігатися, це може привести до            більш ніж запису в списку результатів для одного учасника. За замовчуванням в результатах              пошуку відображаються тільки сторінки відомостей, відповідні більш ніж одному документу в            Scopus. 

       Детальніше про ідентифікатор автора Scopus  читати тут