24 січня 2023 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та контракту з Міністерством освіти і науки України ректором Національного університету «Одеська морська академія» Михайлом Міюсовим на конференції трудового колективу університету було представлено щорічний звіт про виконання умов контракту  у 2022 році.

В обговоренні звіту взяли участь: професор Валентин Чимшир, директор Дунайського інституту НУ «ОМА», професор Сергій Козицький, завідувач кафедри теоретичної механіки та доцент Миколай Козьміних, голова профспілки працівників університету, які запропонували схвалити звіт. Конференція схвалила звіт одноголосно.

З повним текстом звіту можна ознайомитись на сайті університету у розділі «Публічна інформація» за ПОСИЛАННЯМ.