1 листопада у НУОМА відбулася зустріч керівництва університету та відділу практики та сприяння працевлаштуванню випускників з представниками компанії Eastern Pacific Shipping Pte. Ltd.

Eastern Pacific Shipping Pte. Ltd. (EPS) з 60-річною історією є провідною судноплавною компанією, яка прагне до екологічного та технологічного розвитку галузі. Компанія EPS, головний офіс якої протягом останніх 30 років знаходиться в Сінгапурі, керується своєю місією бути безпечним і ефективним постачальником транспортних послуг для судноплавної галузі. Цій місії сприяють 6000 кваліфікованих і відданих своїй справі морських і берегових співробітників, які наглядають за різноманітним флотом із дедвейтом 21 мільйон тон у трьох основних сегментах: контейнеровозів, суховантажних суден і танкерів.

Були обговоренні питання удосконалення кадетської програми та подальшої співпраці у сфері практичної підготовки курсантів НУОМА, підвищення компетентності випускників для якісної професійної діяльності на сучасних та перспективних суднах.

Photo 2023 11 01 12 08 19