1 липня 2022 р. в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась зустріч керівництва університету з керівником грецько-канадської компанії GREEK CHALLENGE Сотіріс Боузеасом та з представником  Егейського університету (UAegean, Греція) професором Марією Лекаку. Національний університет «Одеська морська академія» представляли ректор професор Міюсов М.В., проректор з науково-педагогічної роботи професор Захарченко В.М. та керівник відділу міжнародних зв’язків Чеснокова М.В. 

Національний університет «Одеська морська академія» та Егейський університет вийшли на новий рівень співробітництва і розпочали стратегічне партнерство з компанією GREEK CHALLENGE в рамках міжнародної ініціативи з інноваційного та аерокосмічного суперкластера TIASI. Метою партнерства є розширення співпраці у сфері вищої освіти і досліджень, спрощення доступу до фінансування для канадських, українських та європейських освітніх і наукових інституцій та підприємств, 

Під час зустрічі була підписана угода про співробітництво між Національним університетом «Одеська морська академія», Егейським університетом та компанією GREEK CHALLENGE.