Шановні друзі та колеги!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України просить долучитися до підписання петиції, у якій Україна звертається до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання до ЄС за новою спеціальною процедурою.

Підстава:

Цитуємо Президента України Володимира Зеленського: «Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію. І це дає нам повне право зробити таке. Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою».

Дуже просимо заповнити й поширити серед наукової, академічної спільнот, а також серед друзів та знайомих!

Дуже потрібний підпис кожного з Вас

Петиція до ЄС щодо невідкладного приєднання України до ЄС за новою спеціальною процедурою: https://www.openpetition.eu/…/nevidkladne-priednanna….

Наближаємо перемогу разом!

Разом Ми – СИЛА! Ми Україна!

Рада молодих учених при МОН України