9 лютого 2024 року у Національному університеті «Одеська морська академія» пройшло засідання наглядової ради університету під головуванням заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Юрія Васькова.

У роботі наглядової ради взяли участь члени ради: Дмитро Барінов, Олег Григорюк, Юрій Крук, Володимир Работньов, Ігор Сафін, Петро Суворов. Університет на засіданні було представлено ректором Михайлом Міюсовим та першим проректором Олександром Шемякіним. Окремі члени ради взяли участь у роботі онлайн.

Наглядова рада розглянула питання про звіт ректора університету за підсумками діяльності у 2023 році, про реформування системи вищої освіти України, питання атестації здобувачів вищої освіти (запровадження єдиного державного кваліфікаційного іспиту), а також про підготовку до відзначення 80-річчя з дня створення Національного університету «Одеська морська академія». Членами наглядової ради було схвалено звіт ректора за минулий рік та підтримана робота колективу університету за основними видами діяльності.