17 вересня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбувся урочистий захід – День посвяти в курсанти, який є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. За традицією, церемонія посвяти – це урочиста клятва, в якій першокурсники обіцяють шанувати статути університету та з гордістю нести звання курсантів. Цей рік не став виключенням – юні курсанти пройшли святковою колоною перед стінами улюбленого вуза. Цього року до наших лав вступило 2200 курсантів з усіма нашими підрозділами.

Зі словами привітання з нагоди свята виступили: ректор НУ “ОМА” – проф. Міюсов М.В.; заступник Міністра інфраструктури України – Васьков Ю.Ю., голова Державної служби морського та річкового транспорту України – Кіндратів В.З., голова Профспілки робітників морського транспорту України – Григорюк О.І., директор компанії V. Ships – Сафін І.В., директор компанії  Singh Marine Management Ltd – Сінгх Бінай.

Від гостей лунали щирі побажання успіху в навчанні та реалізації своєї мети, плідної праці, та завзяття. Великою підтримкою для курсантів стала присутність викладачів, батьків, та друзів. Центром культури НУ “ОМА” був організований концерт на плацу, де виступали курсанти та співробітники університету з нагоди свята. Також відбувся флешмоб, який організовали курсанти.

Через декілька років теперішні першокурсники стануть висококваліфікованими фахівцями, перед якими відкриються широкі простори морів та океанів.

Відео за посиланням: https://youtu.be/l–lcQDy3rQ

https://www.youtube.com/watch?v=PBUwGCosJ-E

https://www.youtube.com/watch?v=9gt-dhE2LuE

https://www.youtube.com/watch?v=X8a7U-4gdyM

https://www.youtube.com/watch?v=oxe8ZWmpefA