22 вересня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась визначна подія – День посвяти в курсанти.

Здавна заведено, що це одна з найвизначніших подій курсантського життя. Сьогодні курсанти офіційно розпочали свій шлях від юних шукачів мудрості та пізнавачей світу до затребуваних професіоналів своєї справи – майбутніх моряків, правників та управлінців. Традиційно першокурсники присягнули на вірність та відданість своїй шляхетній справі, майбутній професії та своїй країні. Курсанти також отримали університетські значки та залікові книжки.

Урочистий захід розпочався з напутніх промов та побажань від Ректора проф. Міюсова Михайла Валентиновича і шановних гостей. Українські пісні, гра на музичних інструментах, танцювальні номери, – всім цим курсанти та гості також змогли насолодитись під час святкового концерту.

Подія безперечно запам’ятається і буде викликати приємні спогади в майбутньому.