16 лютого в Національному університеті «Одеська морська академія» на виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 р. №53/20221 відбувся День єднання. Під час заходу було піднято Державний Прапор України під виконання Державного Гімну України. Також адміністрація університету та всі структурні підрозділи НУ «ОМА» забезпечили проведення заходів, що були присвячені: консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України, а також забезпеченню медіа грамотності серед трудових колективів та здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційному впливу. Було проведено онлайн-трансляцію відповідних заходів для здобувачів освіти, які знаходяться на дистанційному навчанні.