У НУ «ОМА» відбулася зустріч з представниками компанії «Коламбія шипменеджмент Україна» з метою удосконалення кадетської програми та подальшої співпраці у сфері підготовки морських інженерів Навчально-наукового інституту інженерії.

На зустрічі, що відбулася у грудні, організованої директором ННІІ з ініціативи керівництва компанії «Коламбія шипменеджмент Україна», виступили Маслов С.К., генеральний директор; Машкевич Г.Л. виконавчий директор; Іордатії П.П. тренінг офіцер; Соколова Г.М. керівник крюїнгового департаменту; Барбінягра І.А. координатор кадетської програми.

Ключові теми для обговорення, включали перспективи відносин курсантів ННІІ з компанією Коламбія на досяжність та здобування компетентності для якісної професійної діяльності на сучасних та перспективних суднах. Курсантам 2-го, 3-го курсів запропоновані переваги від співпраці, спрямованих на: підвищення професійної підготовки, сталого розвитку та просування кар’єрними сходами, збереження здоров’я курсантів та їх психічного здоров’я, добробут від очікуваного життя на морі та забезпечення його безпеки, соціальної підтримки.

Дводенна зустріч дала можливість поспілкуватися представникам компанії Коламбія з майбутніми офіцерами та дізнатися про їх поточний освітній та практичний рівень, запропонувавши кращих для розгляду та затвердження у кадетській програмі глобальним крюїнговим департаментом компанії Коламбія.

За результатами тестів та інтерв’ю, компанія Коламбія, затвердила 95% курсантів від заявлених, та включила їх до перспективно-оперативного плану посадки на судна із заявленими датами, погоджених з графіком навчального процесу ННІІ, НУ «ОМА».

Відгук компанії “Columbia Shipmanagement Ukraine” щодо співпраці с НУ “ОМА”