Img 5848 Min2 вересня до Національного університету «Одеська морська академія» завітали представники Організації з безпеки та співробітництва в Європі: координатор проектів ОБСЄ в Україні посол Генрік Вілладсен та голова офісу Ради Європи в Україні Стін Ньорлов. Захід відбувся у рамках співробітництва з метою зустрічі з ректором, cпілкування з науково-педагогічним складом та курсантами, знайомством з НУ «ОМА» та його матеріально-технічною базою. Темами обговорення стали морська безпека та безпековий сектор, були підняті актуальні питання, проявлені студентські ініціативи у сфері безпеки. Урочисто були вручені сертифікати слухачам курсів ОБСЄ з числа науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти. Під час заходу гостям також була проведена екскурсія університетом. Також гості відвідали Міжнародний форум з освіти, підготовки та працевлаштування моряків (International Forum on Seafarers’ Education, Training and Crewing – ЕТС), який організований Національним університетом “Одеська морська академія“ та виставковим центром “Одеський дім“. НУ «ОМА» сподівається на подальшу співпрацю з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі, офісом Ради Європи в Україні.