16-18 березня 2017 р. Національний університет «Одеська морська академія» взяв участь у VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» і V Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському палаці дітей і юнацтва. Організатор – компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасниками заходу стали: національні вищі навчальні заклади та наукові установи (близько 140); зарубіжні навчальні заклади, міжнародні освітні агентства, представництва (близько 20); загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали (загальною кількістю більше 800).

У програмі були науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер- класи, конкурси для присутніх. Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх проектів. У абітурієнтів була можливість ознайомитися з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися про специфіку здобуття освіти в Україні та за кордоном.

На відкритті виставки були присутні: Кремень В.Г.- Президент Національної академії педагогічних наук України та представники Міністерства освіти та науки України.

Національний університет “Одеська морська академія” був відзначений за високі показники відповідною нагородою: гран-прі «Лідер міжнародної діяльності», золотою медаллю у номінації «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів», сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Також було нагороджено ректора НУ “ОМА” Міюсова М.В. почесною грамотою за плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти. У складі делегації були співробітники рекламно-інформаційного відділу: начальник РІВ Мазур О.М., спец. Сагайдак Ю.В. та спец. Маричева Є.М.