28 березня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбувся День відкритих дверей для випускників 2017 р. Морехідного коледжу технічного флоту НУ “ОМА”, Морехідного училища ім. О.І. Маринеска НУ “ОМА” та ОМУ РП ім. О. Соляника. Відвідувачі були запрошені на зустріч з керівництвом університету, на питання гостей також відповідали представники приймальної комісії та навчально-методичного центру довузівської підготовки НУ «ОМА», декани факультетів: судноводіння, морських перевезень та технологій, судномеханічного, автоматики, електромеханіки та радіоелектроніки. Сподіваємося, що ця зустріч була плідною і сьогоднішні гості стануть курсантами Національного університету «Одеська морська академія».