29 березня Національний університет «Одеська морська академія» зустрів абітурієнтів та всіх бажаючих ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в університеті. Гостей зустріли працівники центру довузівської підготовки та рекламно-інформаційного відділу. Після отримання інформаційних матеріалів гості відвідали музей університету та були запрошені на зустріч з керівництвом університету. На питання абітурієнтів відповідали представники факультетів, приймальної комісії та навчально-методичного центру довузівської підготовки НУ «ОМА». Абітурієнтам та їхнім батькам була проведена екскурсія до екіпажу НУ “ОМА”. Сподіваємося, що ця зустріч була не останньою і вже в наступному навчальному році ми зустрінемо сьогоднішніх абітурієнтів серед курсантів-першокурсників Національного університету «Одеська морська академія».