IAMU проекти


Спільні проекти НУ ОМА – IAMU

Щорічна загальна асамблея IAMU

Щорічна загальна асамблея (AGA) є форумом для обміну інформацією, схвалення політики, а також для розвитку та зміцнення добрих відносин та співпраця між університетами-членами IAMU. Включаючи в себе всі університети-члени, AGA складається з двох основних заходів: Генеральної асамблеї IAMU та Конференції IAMU. IAMU проводить AGA в одному зі своїх університетів-членів щороку, починаючи з 2000 року. Президентський форум, пленарне засідання, конференція IAMU та студентська програма IAMU організовуються спільно приймаючим університетом, який обирає Міжнародна виконавча рада IAMU.

2007 Щорічна загальна асамблея IAMU, була проведена на базі НУ ОМА.

Заступник голови ІАМУ – ректор НУ ОМА професор, доктор Михайло Міюсов

Голова IAMU AGA LEC  – старший викладач НУ ОМА КДП Дмитро Жуков

Дослідницькі проекти IAMU

IAMU шукає ідеї для інноваційної дослідницької діяльності для сприяння прогресу в розвитку потенціалу в морських університетах по всьому світу.

2010 – 2011 Міжнародна асоціація морських університетів, дослідницький проект «Дослідження алгоритму збору цінної інформації MET» система та База даних кадрових ресурсів члена IAMU Університети/інститути” Виконавець проекту: ректор НУ ОМА, професор, доктор Михайло Міюсов.  Координатор проекту: старший викладач НУ ОМА, КДП Дмитро Жуков. Партнери проекту: Морський університет Кобе, Кобе, Японія, Морський   університет міста Гдиня, Польща, Шанхайський морський університет, Шанхай, Китай.

2012 – 2013 Міжнародна асоціація морських університетів, дослідницький проект «Модельний курс IAMU для електротехнічних офіцерів (ETO)». Виконавець проекту: ректор НУ ОМА, професор, доктор Михайло Міюсов.  Координатор проекту: проректор НУ ОМА, професор, доктор Вадим Захарченко. Адміністратор проекту: старший викладач НУ ОМА, КДП Дмитро Жуков. Партнери проекту: Морський   університет міста Гдиня, Польща, Шанхайський морський університет, Шанхай, Китай.

Робоча група

Проект навчання та підготовка на борту базується на Тасманійській заяві IAMU (Ціль 6: «Забезпечення якісного часу на морі для курсантів»). Основною метою проекту є розробка заходів щодо забезпечення якості навчання та підготовка на борту для отримання Першого Сертифікату Компетентності (FCoC) як частини обов’язкового стажу плавання, який вимагається Конвенцією STCW. У 2016 році була створена робоча група IAMU з комплексного дослідження якості навчання та підготовки на борту.

2016 – теперішній час, старший викладач НУ ОМА КДП Дмитро Жуков є членом робочої групи IAMU з комплексного дослідження якості навчання та підготовки на борту (OBT). Під час заходів IMO за результатами роботи робочої групи IAMU OBT було підготовлено та представлено від імені IAMU наступні документи:

HTW 2/INF.2 – РОЛЬ ЛЮДСЬКОГО ЕЛЕМЕНТУ

HTW 4/INF.4 – РОЛЬ ЛЮДСЬКОГО ЕЛЕМЕНТУ

HTW 5/INF.5 – РОЛЬ ЛЮДСЬКОГО ЕЛЕМЕНТУ

HTW 7/INF.6 – РОЗРОБКА ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ НАВЧАННЯ ТА ПІДГОТОВКИ НА БОРТУ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ КОНВЕНЦІЇ STCW

HTW 7/10 – РОЗРОБКА ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ НАВЧАННЯ ТА ПІДГОТОВКИ НА БОРТУ ВІДПОВІДНО ДО ВИМОГ КОНВЕНЦІЇ STCW

MSC 101/21/1- РОБОТА ПРОГРАМА

Комітет зв’язків IAMU

Комітет зв’язків IAMU відповідає за:

 .1 консультування Міжнародної виконавчої ради щодо сучасних проблем міжнародного морського співтовариства, пов’язаних з мандатами IAMU;

.2 сприяння зв’язку з морською промисловістю, Міжнародною морською організацією (IMO) та іншими морськими організаціями;

.3 представлення IAMU на засіданнях IMO, пов’язаних з діяльністю Асоціації; і .4 забезпечення того, щоб внесок IAMU в ІМО як неурядову організацію з консультативним статусом був ще більш ефективним і цінним.

Від імені Комітету зв’язків МАМУ ректор НУ ОМА професор, доктор Михайло Міюсов, проректор професор, доктор Вадим Захарченко та старший викладач КДП Дмитро Жуков взяли участь у таких заходах ІМО:

2015             HTW 2, КДП Дмитро Жуков

2015             29 –та Асамблея IMO, професор доктор Михайло Міюсов

2016             HTW 3, КДП Дмитро Жуков

2016             Нарада TDS, КДП Дмитро Жуков

2017             HTW 4, КДП Дмитро Жуков 2017 MSC 98 Капітан Дмитро Жуков 2017             30-та Асамблея IMO, професор, доктор Михайло Міюсов

2018             HTW5, професор, доктор Вадим Захарченко

2018             MSC 99, КДП Дмитро Жуков

2019             MSC 101, КДП Дмитро Жуков

2021             MSC 103, КДП Дмитро Жуков

2023             MSC 107, професор, доктор Вадим Захарченко

 Студентський форум

Студентський форум IAMU надає можливість наступному поколінню лідерів морської галузі спілкуватися та співпрацювати з провідними світовими дослідниками, викладачами та експертами з морської галузі, а також студентами з усього світу. Форум складається з 2-денного семінару та 1-денного технічного туру. Протягом перших двох днів форуму студенти працюють під наглядом керівників своїх груп, щоб визначити проблеми, що лежать в основі кожної окремої теми, а також надаючи унікальні пропозиції та рішення щодо їх вирішення. В останній день форуму учасники відвідають   штаб-квартиру IMO, щоб розширити свої перспективи та знання, дізнавшись про морську історію та познайомившись з різними цінностями. Студентський форум IAMU став глобальною подією у всіх сенсах. Наші курсанти брали участь у всіх студентських форумах IAMU.

2015             Курсант Павло Бандурка

2017             Курсант Козаченко Микола

2023             Курсант Каткова Анастасія

 

Глобальна професійна морська ініціатива (GMP)

Ініціатива GMP покликана задовольнити передбачувані потреби промисловості та швидко розвіти освітній і кар’єрний контекст, одночасно задовольняючи прагнення щодо професійного розвитку окремих моряків. Нова концепція Global Maritime Professional була описана на основі інформації, зібраної в результаті комплексного опитування, розробленого та проведеного серед членів IAMU та інших зацікавлених сторін у морській галузі.

Програма підтримки NF-IAMU GMP – на 20-й ювілейній щорічній генеральній асамблеї, що відбулася в жовтні 2019 року в Токіо, доктор Йохей Сасакава, почесний голова IAMU, оголосив дві нові ініціативи, одну для студентів, а іншу для викладачів, щоб виховати наступне покоління молодих глобальних морських професіоналів відповідно до Global Maritime Professional – Body of Knowledge (далі – «GMP-BOK»). Стипендія NF-IAMU Global Maritime Professional (GMP) Faculty Fellowship призначена для викладачів університетів-членів IAMU, які мають потенціал сприяти реалізації ініціативи GMP і проводити дослідження, які підтримують цілі ініціативи. Після заяви доктора Сасакави на AGA20, IAMU провів «Пілотний проект», націлений на студентів університетів членів IAMU, перш ніж повністю запровадити проект стипендій.

Після конкурсного відбору на відповідність вимогам проекту підтримки NF-IAMU GMP були відібрані наступні курсанти НУ ОМА:

2021 – 2023 курсант Назар Самсонюк та курсант Олексій Тюпіков

2023 – 2025 курсант Єгор Даниленко.