4 жовтня у Національному університеті «Одеська морська академія», на судномеханічному факультеті (кафедрі ТЕФ), відбулося відкриття нового високоякісного обладнання — крюїнгова компанія V.Ships Ukraine в рамках спонсорської допомоги посприяла придбанню дизель-генератора для забезпечення якісного навчання курсантів. Це новітнє американське обладнання, на якому курсанти зможуть опрацьовувати практичні завдання з його обслуговування. Завдяки новому сучасному обладнанню курсанти НУ “ОМА” вже будуть готові до професійних випробувань.

Також, у минулому році крюїнгова компанія V.Ships Ukraine поставила судномеханічному факультету НУ “ОМА” новий парк токарних станків, а тепер додала до них свердлильний, фрезерний та шліфувальний станки. При фінансуванні та підтримці Міжнародної ради морських роботодавців (IMEC) та Профспілки працівників морського транспорту України минулого року університет отримав повномасштабний тренажер машинного відділення компанії Kongsberg Maritime.

На сьогодняшній день НУ “ОМА” має найсучасніше обладнання, яке дозволяє вирішувати велику кількість задач та проблем, з якими майбутні фахівці зіткнуться під час роботи на судні.