Mediation Nuoma

Медіаційну службу створено у межах проєкту «Формування культури консенсуального вирішення конфліктів як спосіб досягнення справедливості в українському суспільстві», що реалізується Українською академією медіації за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».

Ми в нашому університеті добре розуміємо важливість співпраці, ефективної комунікації, злагодженої роботи в команді. Ці уміння та навички ми відпрацьовуємо зі здобувачами вищої освіти у багатьох, якщо не всіх освітніх компонентах. Утім ми знаємо, що інколи виникають суперечки, які заважають роботі та навчанню. Однак вирішення конфліктів не обов’язково має бути складним та болісним процесом.

З метою підтримання та укріплення безпечного освітнього середовища та формування культури мирного вирішення конфліктів у нашому університеті розпочинає роботу Медіаційна служба.

Медіація – це приватні конфіденційні переговори за участю нейтрального посередника-медіатора. Під час медіації сторони конфлікту спільно працюють над знаходженням взаємовигідного та прийнятного для всіх рішення щодо конфліктної ситуації.

Наші медіатори – це професіонали, які готові допомогти вам знайти конструктивний мирний варіант виходу з конфлікту.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам знайти найкращий спосіб вирішення вашої проблеми.

Давайте будувати разом безпечне та гармонійне освітнє середовище!


Керівник Медіаційної служби: Єфтєні Наталія Миколаївна

Тел. 0674178428, корпус 1, кабінет 413а

Координатор: Крестовська Наталя Миколаївна

Тел. 0972362574, корпус 1, кабінет 416

e-mail: mediation@onma.edu.ua