dscn0093_500x375

З 30 січня по 3 лютого у штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО, Лондон, Велика Британія) відбулась четверта сесія Підкомітету з людського фактору, підготовки та несення вахти(Підкомітет). Представниками від України на даному заході були: Мошківський В.В. – представник Міністерства закордонних справ України, заступник постійного представника України при ІМО; Буланович П.Г. – в.о. начальника Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків; Захарченко В.М. – д.т.н., проф., проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Одеська морська академія», компетентна особа ІМО.

Під час сесії розглядались актуальні питання підготовки і дипломування моряків та несення вахти, зокрема: типові (модельні) курси IMO; настанови та рекомендації з імплементації Манільських поправок 2010 р. до Міжнародної конвенції з підготовки і дипломування моряків та несення вахти 1978 р. (Конвенція ПДНВ); ролі людського фактору в безпеці судноплавства; питання всебічного перегляду Міжнародної конвенції про стандарти підготовки, сертифікації персоналу риболовних суден та несення вахти 1995 р.; питання управління втомленістю моряків та інші питання.

Професор Захарченко В.М. взяв участь у роботі Робочої групи № 3, утвореної Підкомітетом для опрацювання питань підготовки моряків та керівництва з імплементації Манільських поправок до Конвенції ПДНВ.